Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudom kulturáltan...

Hogyan tudom kulturáltan megmondani a cégvezetőnek, hogy a gyakorlat lejárta után nem szeretnék tovább ott lenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 6 hetes gyakorlatomat töltöm egy cégnél. Még 2 hét van vissza, de utána nem szeretnék tovább ott dolgozni. Kicsit úgy érzem mintha hosszabb távra tervezne velem a cég (kaptam céges pólót, saját asztal, gép, telefon stb.), ezért nem tudom hogyan adjam majd elő a vezetőnek. Egyébként már alapból úgy mentem oda, hogy kihangsúlyoztam, hogy engem első sorban a 6 hetes gyakorlat érdekel.

2020. okt. 31. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
"A gyakorlat lejárta után nem szeretnék tovább itt lenni."
2020. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Végülis igen, ahogy az első válaszoló mondta, de ne mostanság mond meg nekik szerintem, hanem a gyakorlat vége előtt pár nappal, vagy aznap, amikor vége van. Ha esetleg nem megy személyesen, akkor közöld velük telefonban, hogy az utolsó gyakorlati nap után nem fogsz már jönni.
2020. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy írták, a gyakorlat végén úgyis le kell ülnötök beszélni a jövőről, mert a gyarkornoki szerződést helyett mást kellene kötni akkor is, ha maradnál. Akkor elmondod, ahogy írták és kész.
2020. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

ha a gyakorlatra szerződtél akkor nicns miről beszélni. ha te úgy érzed hogy marasztalnának, azt nem lehet tényként kezelni.

majd ha arnak tőled valamit, akkor szólnak.

2020. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!