Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is érezte úgy az első...

Más is érezte úgy az első munkanap után, hogy ez reménytelen?

Figyelt kérdés

IT-s meló, ma ott voltam az irodában néztem a többieket ahogy gördülékenyen együtt dolgoznak és szinte alig értettem valamit olyan szinten belevannak rázódva, hogy az hihetetlen. Én eleve lassabb, de precíz típus vagyok, itt viszont eléggé pörögni kell.


Mennyire normális, hogy már az első nap ennyire lelomboz?


2020. nov. 2. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En ugy vagyok az ilyenekkel hogy szten egy igazgatonak sem kell egy hiperintelligenciànak lenni. Semmivel nem több az IQ juk az átlagétol. Nem ez határoz meg.
2020. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd belejössz.
2020. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Az a nem normális, hogy így állsz hozzá. Ők már csapatban megszokták egymást, tudják kinek mi az erőssége, ki mit tud megcsinálni,stb te meg még új vagy nem szoktál bele. Semmi olyan dolog nincs benne, amitől rosszul kellene érezned magad. Majd felveszed a ritmusukat egy idő után vagy sem, de akkor is megszokod azt a munkát.
2020. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyel turelmesebb magaddal.
2020. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell hozzá állni, legyél nyitott és lássák rajtad hogy a csapatba akarsz tartozni
2020. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nap csak a komplex egészet látod, az pedig természetesen baromi kuszának, bonyolultnak látszik. De nyugi! Egy ház felépítése se nagy mutatvány, ha egyenként nézed a munkafolyamatokat.
2020. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezt éreztem.
2020. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ne aggódj. Ugyan így éreztem, amikor bekerültem egy könyvelőirodába 1 hónappal ezelőtt. Hiába tanulok számvitelt 2012 óta, előtte három műszakban dolgoztam. Aztán mikor itt elkezdtem dolgozni, teljesen idegen volt minden, amiről beszéltek, a hab a tortán az az volt, amikor megláttam magát a könyvelő programot. Annyi papírmunka van, hogy mondtam magamban, hogy ezt nem fogom tudni megtanulni. Aztán most, már 90%-ban egyedül bérszámfejtek, könyvelek, és hasonló finomságok, természetesen sokat kérdezek, ha valami nem megy, de mindenben támogatnak. Ne add fel, hidd el, ha már átlátod majd az egészet, a folyamatokat, játszva fogsz dolgozni. Sok sikert!
2020. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!