Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakornokok! Nalatok hogy...

Gyakornokok! Nalatok hogy ment az onboarding Covid idejen?

Figyelt kérdés
Be tudtatok menni az irodaba vagy vegig Home Office-ban toljatok? Aki Home Office-ban van, hogy erzi ott magat? En 1 honapja kezdtem kulfoldon egy multinal, de kb az az erzesem h nem is nagyon erdekli oket, mit csinalok. 1 hete home officeban vagyok, de mivel meg mindig keves a munka, igazabol csomo minden mast is tudok csinalni mellette otthonrol. Ugyanakkot en speciel jobban oruknek neki, ha az irodaban lennenk, mert igy nincs meg az az erzes, hogy tenyleg dolgozom, meg hianyzik par kollega is.

2020. nov. 2. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Home Office csak egyes kivételezett csoportoknak járt, nekem be KELLETT járni végig.
2020. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En szivesebben jarnek be, hogy oszinte legyek. De sajnos a cseh kormany igy dontott, hogy aki teheti, az dolgozzon HO-ból.
2020. nov. 2. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkinek be kellett járnia, aki nem tartozott a kivételezett csoportokba, mindegy, hogy gyakornok vagy nem gyakornok. Ebből lett egy rakás konfliktus is, most már egy allergiába is belekötnek olyanok is, akik eleinte lelkesen bejártak. Szerintem örüljetek neki, hogy nálatok van lehetőség otthonról dolgozni. Ha sok a holtidő, töltsd ki önfejlesztéssel.
2020. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk rugalmas a vezetés, kértem, hogy home office-ban lehessek és megengedték. Eleinte nekem is kevés munkát adtak, már azt hittem, elfeledtkeztek rólam. Most meg már ki se látok a munkából.
2020. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4-es: mikor kezdtél?
2020. nov. 3. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Májusban.
2020. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én otthonról dolgozom gyakornokként. Elég jól felszerelt az "irodám", több monitor, laptop, billentyűzet, kamera, mikrofon stb. Így elég jó itthon. A kollégák nekem is hiányoznak, de beszélünk minden nap online így nem olyan rossz. Több órát tudok így dolgozni, illetve mást is tudok csinálni közben. Ha meg úgy van, akkor elmehetek bárhová, előveszem a laptopot és dolgozom tovább. Szoktam kiülni parkokba, Duna-partra stb. és onnan dolgozni. Ezt irodában nem lehetne megtenni. Szóval a vírus nem hiányzik, de remélem a HO marad még jóideig.
2020. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk pl. csak onnan lehet dolgozni, ahova be vagy jelentve. (A munkatársak 90%-a külföldi.)
2020. nov. 4. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!