Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szánalom az Audi...

Mennyire szánalom az Audi gyakornoki videója? 😂

Figyelt kérdés

[link]



Biztos elhiszem hogy a fiatal kis liba TT-vel gurul odabent, legfeljebb akkor, ha döngeti egyik főnök. Gyakornoki melóra is kizárólag protekcióval kerülsz be, hiába beszélsz perfekt németül és van diplomád. Vicc az egész. Arról nem is beszélve hogy irodán itt is csak fullos bigék vannak...


2020. okt. 9. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Audi napot tartasz, Balázska? (:
2020. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Mi van Balázska, meguntad az alapítványi iskolában a terrort és most nem vettek fel az Audiba? 😢😂
2020. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Na, a táppénzcsalások és az alkoholista főni után az újabb Balázska téma: Audiba csak protekcióval kerülsz be, kivéve ha fullos nő vagy. 😂😂😂
2020. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Csak én érzem úgy, hogy valaki kiteszi a kérdést és ugyanaz a személy saját magának válaszol másik profilból? 🤔 Ne mondja senki hogy 3 perc alatt mindhárom válasz Balázskás...
2020. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

én se értem ezt a balázskázást itt... akárhányszor felrak valaki egy kérdést, ami megkérdőjelezi a főnökséget vagy bizonyos cégek dolgozókhoz valló hozzáállását, mindig előjönnek ezek a kommentek :D



Kérdésre válaszolva: igen, ezek nyilván csak a csókosoknak adatottak meg, meg ezek a gyakornoki állások is...


kíváncsi vagyok a tényleges dolgozókat miért nem mutatják :))

2020. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
KI AZ A BALÁZSKA ÉS HONNAN TUDJÁK, HOGY Ő ÍRJA KI, HA ANONIM A KÉRDEZŐ?? Na, ezt válaszolja meg valaki!
2020. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
6 os is Balázska. Rá kérhet jönni a stílusodbol öreg
2020. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
#7 ez mindenre választ ad, akkor ez random. Itt minden Balázska.
2020. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Statiszták szerepelnek a videóban.
2020. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, a TT az egyik legjobb árú audi
2020. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!