Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyivel lesz másabb ténylege...

Mennyivel lesz másabb ténylegesen, dolgozni mint tanuló gyakornokként.?

Figyelt kérdés
Nem reg fejeztem be az iskolát, eladóként tanultam. Egy Coop boltban gyakorlatoztam. Most munkat keresek iskola mellett,mert szeretnek tovább tanulni, es ide pont keresnek részmunkaidőbe. Tanulóként lazábban bántak velem. De mégis mivel lesz másabb így ? Nekem is másképp kéne viselkednem? Még jobban tegyem oda magam? Szerintem a maximumot adtam bele tanulóként, de lehet ezentúl nem ugy fognak velem bánni mint eddig. Nem tudom mi lesz de kicsit félek tőle.
2020. aug. 6. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a felelos, ha valamit elrontasz (pl.melleutod az osszeget, vagy ilyesmi)
2020. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bar bolti munkakorben nincs tapasztalatom, irodaban gyakornokoskodtam, most ugyanott dolgozom teljesben... szamottevo kulonbseg- ami eszembe jut elsore -, hogy gyakornokkent nem biztak ram komolyabb feladatot. Nem volt hozzaferesem pl.a banki rendszerekhez. Nem nekem kellett utanajarnom, hogy a konyveloprogram miert nem viszi be az adott szamlara az osszeget. Nem engem nyeltek le keresztbe, ha valami hianyzott. Bar ha elrontottam valamit nagyon (ilyen ketszer colt), akkor a fonok magaban elatkozott, mert azt nekik kellett helyrehozni. 😀
2020. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!