Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok ismerősöm van homeoffice-b...

Sok ismerősöm van homeoffice-ban, és mégtöbb, akiket nem ismerek, mégis rengeteg autó van az utakon, mért?

Figyelt kérdés
Ha ennyien otthonról dolgoznak, akkor sokkal kevesebb embernek kéne 4 óra felé kocsiba ülnie, nem? Nem értem.
2020. nov. 3. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

XD

Az, hogy az ismerőseid közül sokan otthon dolgoznak, min változtat? Nem csak ők vannak a világon. Több mint 7 milliárdan élnek a földön. Gondolj csak bele, mennyi ehhez a hatalmas tömeghez képest a te baráti köröd. Szinte elenyésző.

2020. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Drága, olvasd el mégegyszer a kérdésemet.
2020. nov. 3. 19:53
 3/17 A kérdező kommentje:
Másrészt, a csapból is az folyik, hogy mennyi ember van homeoffice-ban. Te nem ezen a bolygón élsz?
2020. nov. 3. 19:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokan azért nincsenek home office-ban, ahogy ez meglátszódjon az utakon. Na meg a home office-olók eddig sem mind autóval jártak, egy csomóan járunk biciklivel, tömegközeledéssel vagy gyalog.
2020. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

"csapból is az folyik, hogy mennyi ember van homeoffice-ban"


Nem folyik a csapból. Messze nincsenek annyian Home office-ban. Már csak azért sem, mert a munkák nagy részénél nem is lehetséges megoldani az otthoni munkavégzést.


Másrészt viszont a szabályozások és "félelem" miatt sokkal többen járnak autóval tömegközlekedés helyett. Amit valahol teljesen meg tudok érteni, mert én is szívesebben ülök a relatív kényelmes autóban egyedül mint ki tudja kikkel egy zsúfolt buszon.

2020. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen ez lehet, hogy inkább kocsival jár az is, aki eddig bkv-zott
2020. nov. 3. 20:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És nagyon sokan nem otthonról dolgoznak. Sok cégnél a vezetők egyáltalán nem nyitnak az otthoni munkavégzés felé olyan munkakörökben sem, ami otthonról is végezhető. Ráadásul vannak otthonról nem végezhető munkakörök, de el kell végezni. Home officeban nem lehet tüzet oltani például.
2020. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok értetlen, hidd el kérlek. Elsőre is felfogtam a kérdést, nem kell még egyszer elolvasnom, de köszönöm a figyelmeztetést. És de, ezen a bolygón élek, viszont ez a kérdés akkor is butaságnak tűnik. Nem állt meg az élet attól, hogy néhányan otthonról dolgoznak. Nagyon sokan bejárnak munkába. Másrészt attól, hogy otthon dolgozik, miért ne ülhetne 4 felé autóba? Nem járhat üzletbe?
2020. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8. Több olyan ismerősöm van, akik hatalmas irodaházban dolgoznak. Az egész üres, nem mehetnek be dolgozni, muszáj otthon maradniuk. De igen értetlen vagy, és nem ezen a bolygón élsz, szerintem.
2020. nov. 3. 20:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Állami tulajdonú cégnél dolgozom, be kell járni, még azoktól is elveszik a home officet, akiknek tavasszal engedték (kisgyerekes, idős, krónikus beteg).
2020. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!