Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egészségügyben miért...

Az egészségügyben miért idegbeteg mindenki?

Figyelt kérdés
Nekem is rossz a fizetésem, megterhelő a munkák, mégsem vagyok görcsösen bunkó más emberekkel. Ritkán járok kórházba, de normális egészségügyissel még nem sikerült találkoznom. legutóbb kiabáltak velem egyet hogy miért utalt be a háziorvosom és meg sem vizsgáltak.
2020. nov. 5. 10:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%

20

Ne haragudj,igazad van. Igazából rezidens/fiatal orvos párti vagyok és természetesen van jó pár orvos akit mélységesen tisztelek,szeretek.

Csak a rossz példát írtam,de sok igazi jó orvossal is dolgoztam! Ne haragudj. <3

2020. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert napi 400-500 beteg fordul meg a kórházakban az információnál plusz rengeteg a telefon, mindenki türelmetlenkedik, bunkózik, rajtad vezeti le a baját, szakrendelésen megfordul napi 40-50-60- de akár 100 beteg is, és nagyon kevés ebből a tisztelettudó, kedves ember, a zöme bunkó, agresszív van olyan, hogy tettlegességig fajul majdnem a dolog. Azért mert egy szakrendelés szünetelt, nekem már volt, hogy azt mondta egy beteg, hogy felakaszt engem, érted azért mert a rendelés szünetel, mi közöm van nekem ehhez? semmi. Ha huzamosabb ideig csinálod, és szinte sose kapsz semmi kedvességet egy idő után kiégsz, és megundorodsz az emberektől. Én nem rég óta csinálom, és egy nagyon kedves, szeretetre méltó személy vagyok, de már én is érzem magam az ember gyűlöletet. Azért mert napi szinten bántanak, úgy beszélnek velem mintha a seggükből rángattak volna ki, sose jó nekik semmi sem, volt olyan, hogy fizikálisan akartak bántani. Sajnos nagyon kevés a kedves ember. Mindenért üvöltöznek veled, rajtad vezetik le ha csak 3 hét múlva kapnak időpontot és nem azonnal. Szerintem próbáld ki milyen eübe dolgozni. Én is dolgoztam már máshol és eddig ez a legstresszesebb az emberek miatt, mert hihetetlenül nagy tirpákok és ha érzékenyebb lelkületű vagy akkor magadra veszed egy idő után meg inkább elkezdesz undorodni tőlük. Én örülök ha szabadidőmben egyedül lehet, a problémájuk sem érdekel már igazán. Én sose kiabáltam senkivel, minden kérdésre próbálok válaszolni a legjobb tudásom szerint, csinálom a dolgom, de mindig bele kötnek valamibe. Legutóbb egy 80 éves öreg néni beszélt velem olyan stílusba.... aztán fél óra múlva oda jött, hogy bocsánatot kérjen. Engem ez nem hat meg.... nem kell a kamu bocsánat kérése plusz egy bocsánattal nincs elintézve semmi sem. A másik ami hihetetlenül frusztráló egy idő után, amikor te dolgozol írod a recepteket, asszisztálsz, adminisztrálsz, stb stb és az orvos meg rányomja a pecsétjét és megkapja szépen a borítékot egy rendelés alatt megkeresi a havi fizetésem csak a borítékokból, oké elvégezte az orvosit, de ki dolgozik, ki kérdezi ki a beteget, kin van a felelősség? rajtam. az orvos sosem hibás semmiért. És van sajnos nagyon sok pszichopata orvos aki agyba főbe próbál alázni. Ja és akkor még nem beszéltünk a drága kolléganőkről, akik között nyilván van olyan, aki nagyon nem oda való, csúnyán beszél a beteggel stb.. na ezeknek van a legnagyobb hátszele. Nem könnyű az eüben dolgozni, kevés fizetés, az emberek bántalmaznak verbálisan, az orvosok is téged szidnak a kolleganők is ha van valami rád mutogatnak, nincs összetartás. Ja és az emberek a kérem, köszönöm, légyszívest abszolút nem ismerik. Jó lenne ha a mi oldalunkról is lehetne panaszt tenni az emberekre, ha levideozhatnám egy napomat és megoszthatnám mit is kell elviselni....
2020. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!