Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyet mire véljem?

Az ilyet mire véljem?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy jelentkeztem egy céghez. Nem komoly pozíció, betanított munka. Nem túl jó hírű cég volt a járvány előtt sem. Felhívnak engem, a jelentkezés miatt. Dolgoztam már a környéken ahol van, de a lényeget írnám: konkrétan akivel beszéltem, elkezdte a munkahelyet úgy jellemezni, hogy az számomra ne legyen vonzó. Tehát, ők meghirdettek egy pozíciót, amire keresnek embert, de ők mikor felhivják a jelentkezőt, inkább elijesztik. Nem értem miért? Miért jó ez nekik? Vagy most méricskélik az embereket, tesztelgetik, hogy kell a munka k-köcsog? Vagy mi történt? Értem én hogy most válogatnak az emberek közül, mert ugye munkanélküliség van és járvány, de ez most miért jó egy cégnek?

2020. nov. 6. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon ráugrottál erre a vonalra, hogy egy ilyen beszéd a céget képviseli. Lehet hogy ez csak a személyes véleménye annak aki a felvételt szervezi vagy nem akarnak mégvalakit felvenni, aki rövid idő után lelép.

Szarok a monkakörülmények és a szervezés nem szakmai. Tényleg ne számíts sok jóra!

2020. nov. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem elijeszteni akart, csak korrektül estette le a körülményeket.
2020. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!