Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tizenév után távozom a...

Ha tizenév után távozom a munkahelyről és egy szóval se tartóztatnak azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Nem kérdik meg miért megyek el tizenév után, hova megyek, váltok, külföld más munka stb-semmit se kérdeznek. Pláne nem ajánlják fel hogy beszéljük meg ne menj el hátha meg tudunk állapodni, emelünk esetleg -semmi. (miközben álladóan azt hallgatom mennyire nehéz új embert szerezni-akkor talán a meglevőeket kéne megtartani nem?)

Szóval semmi. Menni akarsz menj. Itt írd alá, 30 nap felmondás nem kell bejönni nagyon (ami csak nekem jó), pénzt majd kapod utalva-na szevasz.

Akkor ezt így mire véljem?


2019. okt. 12. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy az utolsó munkanapod után pezsgőt bontanak, hogy végre elhúztál.
2019. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából mi a kérdés? Senki nem pótolhatatlan, és valószínúleg úgy vannak vele, meglesznek nélküled is.
2019. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötődtek hozzád. Ennyi. Alkudozni meg végképp nem fognak.
2019. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eleve nagy volt már a fluktuáció, kevés a régi személy, így az újak már más gondolatvilágot hoznak be ebbe a dologba is. "Megy egy ember, jön egy ember."
2019. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Aki kamu kérdéseket ír GYK-ra azt általában nem sajnálja senki.
2019. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kis cégnél voltam, pikkpakk kiderült volna. Egyszer emel valakinek ilyen miatt, másnap az összes többi is felmond.

Az én főnökömnek amúgy elég nagy volt az egója, nem ismrrte volna be soha hogy nem fizet meg minket. Csak hajtogatta hogy ennyit ér a munkánk.

2019. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Én kis cégnél voltam, pikkpakk kiderült volna. Egyszer emel valakinek ilyen miatt, másnap az összes többi is felmond."


Ez is kis cég (20 fő alatt) és MINDENKI tud róla. De még a takarítónő is.

Senki se mond fel emiatt.

2019. okt. 13. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
7: félreértettél szerintem. Te nem kaptál emelést szóval nincs miről tudni. Ha megtartanak egy emeléssel, az lenne a hír.
2019. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!