Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha március óta home office-ban...

Ha március óta home office-ban dolgoznátok és a főnök is 100%-ig meg lenne veletek elégedve, de januártól bevezetnék az ismételt irodai munkavégzést azért, mert a főnök "jobb szereti, ha mindenki bent van", felmondanátok?

Figyelt kérdés
A munka 100%-ban kész, a főnöknek nem munkavégzéssel kapcsolatos kifogása, inkább csak preferenciája lenne az, hogy bejárjon "csakazértis" az illető.
2020. nov. 10. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem pötyögök sokat, a 9-eshez képest annyi a különbség, hogy november eleje óta végre home office van. Ja és talán még csak 9 covidos van, nem 12.


Nálunk ráadásul havi 10 nap home office-t ígértek, amit komplettül elvettek augusztusban. Úgy, hogy a Covid előtt is volt heti 1 nap.



Nekem a bejárás annyit jelent, hogy napi 2 óra oda, zajban, járkálásban a koncentrálás kizárt és nekem ennyi emberek között lét sok.



Szóval nekem ez felmondási ok.


A covid helyzet majdnem teljes leszrása, ígéret, amit visszavontak (kvázi hazugság), autoriter CEO, rugalmatlan hozzállás.

Ráadásul nekem ezek az utolsó cseppek voltak egy eleve tele pohárba...


A válság miatt augusztus óra keresek munkát nagy erőkkel. Már ígértek ajánlatot illetve holnap is van interjúm.



Na ez igazából nekem esett jól, hogy kiírtam magamból.



Én a te helyedben is pályázgatnék, interjúzgatnék.

2020. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sok sikert neked is, 11-es, nálunk is hasonló a helyzet, már én is interjúzgatok. Ennél azért több indokom van felmondani, de ezek a döntések egyértelműen megerősítették, hogy váltanom kell. Most a covid miatt rugalmatlanok, minden más téren az is ugyanez lenne.

Én is jelentkezek, de frissítettem állásportálon az önéletrajzomat, és kaptam megkeresést úgy is, hogy nem én jelentkezek, és egész normális munkákra, szóval nem ügynök és társai házalós melók...

2020. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy úgy érzed te hatékonyabban tudsz dolgozni mint előtte stb
2020. nov. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12



Hát nekem is egy eleve tele méregpohárra jelentették be nyáron, hogy bocs, a havi 10 H.O. vissza (az indokok undorítóak voltak), és a pohár már rég túlcsordult, már vagy 6 cégnél volt interjú, teszt stb, amikor október volt és mi még bejártunk, bejártunk, bejártunk.



Én is kaptam megkeresést... Pénzügyi tanácsadó munkára.


Nekem azért kellene pár év releváns tapasztalat. Elvileg 1 év van, de ez a munkahely olyan rossz, hogy... Igazából nincs is annyi.

2020. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!