Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Màrcius 15. -én àllàsinterjú,...

Màrcius 15. -én àllàsinterjú, nem furcsa ez? Volt màr veled ilyen?

Figyelt kérdés
Ma felhivtak hogy holnap megyek allasinterjura. Gondoltam magamban mi van?? Visszakerdeztem nem inkabb hetfon?? Erre azt mondja nem hanem holnap. Mondom de holnap munkaszuneti nap erre a valasz mi itt vagyunk holnap is dolgozunk lehet jonni. Nem furcsa ez?? 10-re kell mennem holnap te elmennel?? Egy kis ceg ez ami betanitott munkast keres. Megneztem neten es eleg eldugott helyen van a telephelyuk az isten hata mogott. Menjek??

2019. márc. 14. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Az állami munkahelyeknél nem kell dolgozni, de a magáncégeknél bizony előfordul, hogy az ünnepnap mit sem jelent.
2019. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Hát hogyne Balázska, persze, hogy menj! Sőt, ha holnap már dolgoztatnak, természetesen azt is vállald el, tudod, a főnöknek mindenhez joga van!
2019. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Furcsának furcsa, de én elmennék. Ha kérsz egy másik időpontot biztos meg lesz rólad a véleményük... Ha még állásinterjúra sem hajlandó bejönni mi lesz ha dolgozni kell...

Most nem azt mondom hogy normális ünnepnapokon dolgozni, de vannak munkahelyek ahol elvárják, és ha neked ez nem fér bele akkor nem te vagy a legalkalmasabb erre az állásra.

2019. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék el.
2019. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak allami munkahelyen vannak zarva, csak mondom. A multi allami munkahely?
2019. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez OBELIX.


Ne etessétek. Kamu kérdéseket, kitalációkat tesz fel.

2019. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!