Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy inkább a...

Volt olyan, hogy inkább a társaság, vagy a hely miatt jártál valahová melózni, de a munkádat annyira nem szeretted?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor még csak kezdő voltam, kellett a gyakorlat is.
2020. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt igen hogy csak azért jártam egy helyre mert az jó is volt, szép helyen volt, nyugis is volt, és a társaság is jó volt. A munka nekem unalmas volt, szerettem csinálni csak unalmas volt pedig nem gyári munka volt, de ugyanúgy monoton volt az egész mert gyakorlatilag semmi sem történt és minden nap ugyan az volt a menetrend. Onnan leginkább a fizetés miatt léptem mert az nevetségesen kevés volt. Jó akkor fiatalon még otthon laktam annyira nem számított az hogy anyagilag mennyire lesz elég mert egymagamra tuti nem lett volna, viszont arra sem volt elég hogy a megörökölt lakásomat felújítsam belőle.
2020. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Én csak ez miatt dolgoztam napi 12 oràt (H-P), a magànéletem annyi volt csak hogy go haza fürdes vacsi alvàs go vissza. Szoval zero.

De amig bent voltam az tökélets volt.


Dehàt tàppenzre sem mehettem szoval fel kellett mondjak mert betegen is dolgoztattak.

2020. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!