Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A külső, a családi háttér, az...

A külső, a családi háttér, az ismeretség miért fontos befolyásoló tényező a munkavállalók èrtèkelésénél?

Figyelt kérdés
Barátnőm évek óta egy rèszlegen dolgozik. Csendes, szèp nő, aki egyben szorgalmas is. Nem rendelkezik nagy anyagi javakkal, de mégsem nélkülözik. A Senior Managere mindig semmibe vette, bármennyi munkát elvègzett, csúnyàn beszèlt vele korábban. Úgy kellett segìtséggel közbeavatkozni, holott rendesen vègezte a munkàját.Nagyon sok medencèt emelgetett egyedül a nő, sok raklapot kiforgatott (játékok, sport), nagyon sok cìmkét kirakott, sok vásárlónak segìtett.Szerencsére már javult ilyen téren a helyzet, de még azt látom, hogy több elvárásnak (pénz, külső, emberek) kell megfelelnie. Ha valaki csak önmagában szép, gazdag is, akkor jobb bánásmódot érdemelhet. Igaz ez?
2020. nov. 12. 09:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem... Ez nem befolyásoló tènyező a kèrdès szempontjából.
2020. nov. 12. 10:57
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 én is boltban dolgozom, bár nem árufeltöltőként. nyilván mi is emberek vagyunk, mint mindenki más, de ez tényleg a létra legalja. és pont ezért nem érdekel senkit, milyen helyről jössz. #6 erre gondolt, hogy egy olyan munkát végez, amihez nem kell semmi különös tudás, képzettség, megmutatják, mit kell csinálni, és te csinálod. nem kell nagy ész hozzá.
2020. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Őszintèn, ha kinyitja a száját mit èr el a nő? Én kinyitottam egèsz raktár előtt, de süket fülekre találtam.
2020. nov. 12. 11:00
 14/19 anonim ***** válasza:

Szeirinted nem fontos, hogyan és honnan szerzed az információt a párod és a főnöke dolgairól??? Dehogynem fontos! Ezért kérdeztem, mert nem tudtam, mi az alapja a kérdésednek, és a következtetésednek.


Nem voltál ott, nem látod, mi történik, nincsenek adataid, épp ezért a következtetésed sem helyes. Egy butácska sztereotípia rabja vagy. Ennyi.

2020. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha durván nem tisztelik, panaszkodhat a felettesénél. gondolom van erre valamilyen protokoll, rendes helyeken szokott lenni. alapvető emberi jogokat akkor se sérthet valaki, ha ő a főnök.
2020. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nàlunk nincs tisztelet a dolgozó felé. Könyvet lehetne kiadni, hogy kit, mikor, milyen mondon sèrtettek meg. Ha a barimat nem cserèlik ki az èrtèkelésnél a màsik nőre, akkor lesz nyoma a dolognak.
2020. nov. 12. 11:11
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
ha nincs tisztelet a dolgozók felé, akkor a dolgozóknak fel kell lépniük. ha a felettesed az aki nem tisztel, akkor az ő feletteséhez kell menni panaszkodni. de mondom, jobb helyeken erre protokoll van.
2020. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen munkahelyeken sajnos tapasztalatból mondom, nem ér semmit a fellépés. A legtöbb üzletben olyan buta a vezetőség, hogy nekik kéne inkább a raktárba dolgozni, nem az eszükért lettek főnökök...

Egyszer dolgoztam a jó öreg madaras teszkóban, mint pénztáros. Hát borzasztó, iszonyatosan kizsigerelik az embert. Még szabadnapomon is hívogattak állandóan, hogy be tudok-e menni, egy ideig elvállaltam mindig, aztán végül már nem vettem fel. Kimerültem a hetekig tartó szabadnap nélküli munkában és egyszerűen kinyomtam őket, ha hívtak. Oké, hogy kifizették a túlórát, de egy idő után a pihenés fontosabb, mint a pénz. Erre másnap mikor mentem be dolgozni képesek voltak ilyen felháborodva kérdőre vonni, hogy én ugyan miért nem veszem fel a telefont, ha hívnak. Mondom szabadnapos voltam és dolgom volt. Erre ott sápitoztak, hogy én milyen szemtelen vagyok. Emiatt :D Volt bőr a pofájukon rendesen. Aztán mikor besokkaltam, akkor felmondtam, még próba időben benne voltam, szóval simán felmondhattam volna, nem volt szükség felmondási időre meg a többire, és elhordtak minden aljas szemétládának. Azóta vásárolni se járok oda. Nem vagyok kíváncsi az ilyen mocsadékokra.

2020. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rébuszokban beszélő őrült.
2020. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!