Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Karácsony

A kérdés

Szerintetek nevetségesen keveset kerestem szenteste?

Pincérkedtem 24-én és 25-én, 2X12 órát.. 20ezret kaptam,nem mondtam semmit,beugrós voltam,a borravalót sem tehettük el..legszívesebben leköptem volna a vénasszonyt. Még most is nagy erő kell,hogy ne menjek át hozzá és....

Keress kérdéseket hasonló témákban: ünnep, szenteste, karácsony, pincér, rabszolga, pénz, fizetés, főnök, gonoszság

2018. dec. 27. 19:59  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Még hozzáteszem,hogy min. 3xosát kellett volna adnia,sokan is voltak. Isten nem bottal ver..

# 1/11Időpont 2018. dec. 27. 20:01 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

A munkaszerződésedben milyen bér szerepel? Ha több ennél, akkor jelezd a vénasszonynak!

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. dec. 27. 20:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nincs semmi szerződés,beugrós voltam. egyébként sincs a vendéglátásban ilyen :)))))))))

# 3/11Időpont 2018. dec. 27. 20:18 Privát üzenet
Hogyhogy nem tehetted el a borravalót? Nem lehetett volna azt mondani, hogy nem kaptál vagy kevesebbet mondani?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. dec. 27. 20:44 Privát üzenet
Tán előre kellett volna tisztázni, mennyit kapsz

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. dec. 27. 20:48 Privát üzenet
De, szerintem is kevés, még borravalónak is kevés lenne. Nagyon szarrágó a főnök.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. dec. 27. 21:32 Privát üzenet
Most nem azért, de én diákmelóval többet kerestem, mint te 12 óráért. Szóval ja, egy szakmával rendelkező, felnőtt embernek, főleg szenteste, baromi kevés.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. dec. 27. 22:25 Privát üzenet
Se szerzodes se adozas. Megerdemlitek egymast a fonokoddel.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. dec. 27. 22:29 Privát üzenet

Mindenféle marslakó földönkívüli szellemi önkielégítő hülye válaszolótárssal szemben, akiknek fingjuk sincs a mai aktuális dolgokról, annyit kérdeznék, hogy miben állapodtatok meg?

20e Ft 12 órára nem rossz, 2x12-re szar.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. dec. 27. 22:57 Privát üzenet

Igen, kevés. Én 1 estét vállaltam be tavaly szilveszterkor, karszalagos voltam. Este 9-től hajnal 4-ig, és kaptam azt hiszem 10 vagy 15 ezret, már nem emlékszem pontosan. Ha nem ez, akkor otthon lesem a plafont, szóval nem bántam meg, bár jobb lett volna ha nem nyomul rám a végén egy csaj aki majdnem hazáig követet, elég para azt hittem rendőrt hívok olyan ijesztő piros feje volt, ja ott tartottam hogy a helyedben szembe röhögtem volna a főnököt, és legközelebb előre beszéld le a béreket, szerintem nem lett volna még a napi 20 ezer sem olyan sok, szóval igen, elég trágyán kaptál..

Isten nem bottal ver:)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. dec. 28. 00:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti miket szoktatok sütni főzni karácsonykor?
Idén szenteste hányasban vagytok? Hogy telik nálatok az ünnep?
Szerintetek mit vegyek apukámnak karácsonyra?
Ti mit fogtok sütni idén karácsonyra? Mi lesz a menü szenteste?
Szerintetek is a karácsony "tetőpontja" a Szenteste?
Nálatok áll még a karácsonyfa, vagy már kidobtátok/eltettétek?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Karácsony rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!