Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A 220 ezer Ft-os nettó fizetés...

A 220 ezer Ft-os nettó fizetés valóban nevetségesen alacsonynak számít vidéken is egy 25 éves férfitól? A minap egy hölgy ismerősöm jelentette ki hogy ez elvegetálni sem elég, holott ő ennek felét sem keresi hanem a férjéből él.

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 14:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 160 at kapok nettó a városban. :D

Mondjuk elég jó munka tehát nincs vele bajom.

Ennyi pénzből egyedül simán kijövök és még marad is.

Tehát 220 városon kívül szerintem bőven jó.

Jó persze akkor se sok de bőven elég.

2020. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A jó és a kijövök között van óriási a különbség.

Európai ország vagyunk, vagy mi... Ehhez képest hànyan élnek létminimum alatt.

Hànyan dolgozzák ki a belüket, úgy hogy szàmolgatni kell hónap végén?

Erre írtam hogy Mo.n azért a legtöbb embernek nevetséges a fizetése, viszonyítva màs orszàgokhoz, vagy csak a magyar àrakhoz

2020. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
valaki szerint még a 300.ezres fizu is nevetséges...shzerintem az nevetséges, hogy egyesek nevetsgégesnek tartják kinek mennyi fizetése van...komolyan!
2020. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként ez tipikus az átlag magyar férfiakon élősködő nőkre. Sajna ma 10 nőből 9 ilyen rohadt nagy nagypofájú nulla.


25 évesen nem rossz fizetés amúgy, hiszen pályakezdő vagy.

2020. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

"Sajna ma 10 nőből 9 ilyen rohadt nagy nagypofájú nulla."


Vagy te mozogsz ilyen körökben. A kommented alapján megértem, nyilván te sem az értelmesebb ferfiak közé tartozol.


Nekem normális, dolgozó, nem párjukon élősködő nőrokonaim és barátnőim vannak, nem hiszem, hogy mi lennénk az a bizonyos 10%. Inkább 10-ből 2-3 nő ilyen a környezetemben. Igaz, a párjaink is értelmes emberek, nem ilyen megkeseredettek...

2020. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

vegetálásra se elég,ha van lakásod,kocsid,családod.

ettől függetlenül most,hogy a fizuk csökkentek 60-80ezer ft ot a vírus miatt,átlagosnak számít sajnos,ami szégyen.

sőt,mivel az átlagos még a fővárosban is a minimálbérre bejelentett zsebbe 200,így a 220,20ezerrel több ettől.


a csaj pedig shit tesztet tolt,hogy mentegetőzni kezdesz e.

az ilyen női beszólásokat csak egy balek kezeli szó szerint.

2020. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Egy aranyásó véleményével minek foglalkozol?
2020. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
7%

Őszintén szólva semmire sem elég. Csak aki ennyit keres vagy kevesebbet azért hogy magát nyugtassa csak biztat hogy ez nagyon jó. Meg pályakezdő vagy stb..

Mindenki tudja hogy kevés. Mondanám hogy menj ki külföldre de lepontoznak.

2020. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

Azért kíváncsi vagyok hogy akik szerint ez 25 évesen kevés azok mennyit keresnek. Én most 30 vagyok nettó millióval, de egy kezdő fizetésnek ez nem rossz.


15-ös meglepődnél a köreimen. Egyébként ez is tipikus női duma, aki egyetért velem az értelmes aki meg nem az hülye... És igen a nők többsége végez valami kamu aktatologatást alibiből, apuci, pasi, férj meg eltartja...

2020. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19-es, nem lepődök meg a köreiden, ha valóban millió körül keresel, akkor le merem fogadni, hogy te is tipikusan az aranyásó-libákra hajtasz, ezesetben nem csoda, hogy ilyenekkel találkozol többségében. A munkám miatt(főnököm révén) sok tehetösebb férfit ismerek, meg a nőiket is, nálunk divat olyan lányokat felszedni, akik semmit nem csinálnak, csak elvannak a pasijuk pénzén.


Tudom, ilyenkor jön a duma, hogy áh, dehogy... közben élsz a buborékodban, egy olyan világban, ahol a gazdag apák és férjek tartják el a lányokat.


Tudod, nálunk havi 200-300 ezret kereső átlagembereknél a férjek fizujából önmagában biztos nem jutna otthonhoz egy család és nem élne meg normálisan éveken keresztül, ezért mifelénk a nők is fejlesztik magukat, dolgoznak és beleteszik a közösbe, amit csak tudnak.


Igaz, ismétlem, én úgy érzem, nekünk normális férjeink vannak, akik megbecsülnek bennünket és akiknek nem ez a véleménye a nőkről, pont azért, mert nem ilyen körökben mozognak.


Az értelmesség meg nem egyetértés kérdése. Szerintem józan paraszti ésszel már a fizetések-lakásárak-megélhetési költségek arányait ismerve is tisztában van vele egy értelmes ember, hogy itt Magyarországon a nőknek igen kis százaléka tudna az apjából meg a férjéből élni...

2020. nov. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!