Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem éreznétek megalázónak, ha...

Nem éreznétek megalázónak, ha a felettesetek fiatalabb lenne nálatok? Kicsit mindig olyan furcsának érzem, amikor a 10 évvel fiatalabb srác oszt ki nekem feladatokat.

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Valszeg nem csak fiatalabb, de okosabb is nálad. Vagy csak jól nyal a főnöknél.
2020. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most furcsa vagy megalázó?

Nem mindegy

2020. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos ebben a feminista világban egyre gyakrabban fordul elő, hogy fiatal nőket tesznek vezetői pozíciókba, és idősebb embereket is simán ők irányítanak. De azért szegény nők vannak elnyomva, aha...
2020. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet elért a szakmában, mint én, akkor nem zavar. A legfontosabb a tudás szerintem egy vezető kiválasztásánál (persze a gyakorlatban sajnos ez nem mindig igaz, tudom).
2020. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

3-as: ha már ennyire levakult nögyülölö vagy, legalább olvasni meg szöveget értelmezni tudhatnál!!!!


A kérdezö egyértelmüen fiatalabb SRÁCról beszél, azaz kizárt, hogy nö lenne!

2020. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Azért van sok helyen fiatalabb főnök, mert alapbból fiatalítják az állományt, hogy tudják terhelni. Csak néhány oylan idősebbet hagynak meg, akik bármikor könnyen kirúghatók, vagy épp kellenek még betanítani a fiatalabbat vagy nagyon jelentéktelen munkát végeznek. Az okos tapasztalt idősebbet vagy kirúgják, kifúrják, hogy ne nőjjön a még magasabban lévő főnök vagy tulaj fejére, mert kevésbé irányítható mint a fiatal főnök aki még fele nyal és nincs annyira régen a cégnél hogy minden dolgot tudjon, amivel a fejesek kompromittálhatóak. A fiatal főnöknek még bármilyen mesét be lehet adni a cégről, nincs oylan régen ott hogy tudja régen hogy mentek a dolgok, nincsenek emlékei, be lehet bármilyennek állítani a céget a szemében, mindenki aki tudott a rossz oldaláról azokat folyamatosan rúgják ki. Mindig új emberek vannak ott. Szóval az idősebbeket, akiket előre kelett volna léptetni, szimplán kihasználták és jutalom, előreléptetés nélkül eldobják amint betölti a 45-50 évet, kivéve ha nagyon specifikus a tudása pl. mérnöki, informatikai és képzezi magát, kutat, tanít, mert akkot főnök lesz belőle is.
2020. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
A jelenlegi főnököm egy kb 15 évvel fiatalabb lány. Tök jól csinálja, amit csinál, van is tapasztalata ezen a területen, bennem meg egyáltalán nem buzog a karriervágy, nem szívesen csinálnám, amit ő. Szóval nekem tök jó így. :)
2020. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincs belőle probléma,csak az elején volt, aztán megismertek és elfogadtak. 27 évesen vagyok 40+ és 50+ éves nők főnöke
2020. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is fiatalabb a főnököm és engem nem zavar.
2020. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Meg azért valljuk be rengeteg munkahelyen van pár idősebb munkatárs aki a kisebb-nagyobb hiányosságait úgymond hajlamos áttolni másokra pl a fiatalabb főnökére is.

Ilyenkor jön a ne dumáljon ez a fittyfasz itt nekem,én jobban tudom című huhogás

2020. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!