Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagálnál, ha holnaptól...

Hogy reagálnál, ha holnaptól kapnál egy 50%-os fizetésemelést?

Figyelt kérdés

Mit éreznél? Mit tennél először?

Vennél valami extrát?


2020. nov. 16. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, mint majom a farkának.


Ha volt egy-két dolog, amit meg akartam venni, megtenném, de nem esnék túlzásokba.

2020. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%

Örülnék, nyilván.


Jelenleg havi 500-at kapok kézhez tehát ez így erős ugrás lenne a 750. Sajnos nálam nagy része "nem hivatalos" borítékba kapott jövedelem.


Amúgy igyekeznék lakást venni, amit felújítanék és vagy abban laknék, vagy albérletnek kiadnám. Én magam pedig átköltöznék valami jobb albérletbe, 150-200 között már azért vannak jók. Hosszú távon meg igazán nincs nagy egyéb vágyam, se extra autó, se semmi.


Amúgy sosem voltam igazán költekezős, a jelenlegi pénzemből is több mint felét félre teszem önálló albérlet mellett.

2020. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

sajnos most nem ez jön.

ha bezárnak jövő héten a sulik ovik,akkor sokak melója inkább ugrani fog.


de hogy válaszoljak is-

én egy bringát vennék a kislányomnak mikulásra.

mondjuk ettől függetlenül is megkapja,de egy fizu emeléssel,nem önmegvonással kellene előteremteni rá a lóvét.

2020. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy kicsit átgondoltam nálam az alábbi lenne:


Vennék hitelre egy lakást, csak kisebbet 1,5 szobásat. Azt viszont megcsinálnám kényelmesre. Nem csilli-villi luxus, de szép igényes fürdő, konyha, egy kis hálószoba. Meg egy nappali, amiben tudom a vendégeket fogadni, kényelmes kanapé, TV, meg az egésznek lenne valami arculata.


Lehet autót is vennék, valami régit öcsémnek, Moszkvicsot mert gyerekkorunkban az volt. És lehetne bütykölgetni.


Előfizetnék dolgokra netflix, TV adások, amiken most alapvetően spórolok.


Hobbimra költenék, egy jó sátor, túracipő, stb. Meg úgy alapvetően ruhatárat cserélnék.


Megcsináltatnám a szemem, eljárnék kondizni. Meg úgy alapvetően többet kimozdulnék, utaznék.


Az igazság az, hogy Magyarországon még átlag feletti fizetéssel sem vagy sehol, nyilván vannak szintek amit megérzel. Mint nekem is hatalmas lépés volt csóró egyetemistából 200 ezret kereső kezdőnek lenni, meg jó volt mikor 3-4 meg 500 is eljött. Érezhetően mindig picit többet engedhettem meg magamnak.

2020. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék,vennék is egy doboz somlói galuskát.
2020. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én a héten kaptam, így 300at fogok keresni, de már olyan régóta szivattak alacsony bérrel, hogy a felmondás szélén álltam és így nem is tudok örülni igazán. Ami tudom, szemétség, meg sokan elvesztik a munkájukat, és ez nem is igazi probléma, de akkor is ez van.

Tök hülyének érzem magam. Lehet, hogy ha majd megkapom az elsőt, akkor örülni fogok.

2020. nov. 16. 18:59
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Az igen.Gratula kérdező.Csak mert most mindenhonnan a pánik ömlik,hogy megismétlődik a tavasz és mindenkit kirúgnak,téged meg több pénzzel akarnak megtartani.Hatalmas ritkaság.És igen,tuti örülni fogsz mikor megkapod:)
2020. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. nov. 16. 19:09
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

nem izgatna.

nullának az 50%-a nulla

2020. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne, legalabb vehetnek tobb uborkat a disznoknak.
2020. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!