Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahely miatti szorongá...

Első munkahely miatti szorongás mikor múlik el?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem dolgozni, a munka nem megerőltető, de nagy rajtam a teher és a bizonyítási kényszer.

Semmire nincs időm munka előtt és után, reggel nem vagyok kipihent, mert éjszaka többször is felkelek/csak forgolódok mert nem tudok aludni, aztán reggelre alszom el amikor már fel kellene kelni.


Szinte minden reggel hasmenésem van, annyira izgulok az aznapi dolgok miatt.


Hogy lehetne ezen segíteni?


2020. nov. 16. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Azért annak az első hét végére már illene elmulnia. Biztos hogy szereted és akarod csinálni azt amit most csinálsz? Esetleg van valaki ott, aki frusztrál téged?
2020. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Első munkahely miatti szorongás mikor múlik el?" Hát a második munkahelyen.


Sok sikert, drukkolok neked!

2020. nov. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha amiatt szorongsz, hogy kirúgnak, akkor talán a próbaidő végével enyhülni fog, bár tegyük hozzá, hogy ez az állapot nem igazán normális.

Bírj ki még pár hónapot és ha nem változik, mondj fel, de senki nem garantálja, hogy máshol jobb lesz.

Egyébként úgy érzed, hogy van okod a szorongásra, vagy ez csak úgy belülről jön?

2020. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 7 év alatt sem múlt el. Igaz, hogy a karrierem halad, időről időre új feladatok, új kihívások vannak, egyre nagyobb felelősség stb. Az eredeti munkakörömben már nem lenne miért szoronganom régóta
2020. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb két hét volt izgulos. De összességében egy hónap szerintem míg így megszoktam. Persze ha új feladat jön amit még nem láttam és nem is mutatta meg az elődom akkor én is produlok hasonló dolgokat mint te.


Tudod mi segít? Egyed a magnéziumot iszonyú sokat számít!

2020. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!