Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye nem vagyok ezzel egyedül,...

Ugye nem vagyok ezzel egyedül, hogy szeretem az árufeltöltő munkát?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, van e más is aki árufeltöltős és szereti a munkáját? Én ebben a munkakörben kezdetem elsőnek dolgozni, eleinte nagyon fura volt meg ijesztő de idővel nagyon belejöttem és már élveztem is. Sőt szerettem pakolgatni a termékeket, hogy szép és esztétikus kinézete legyen. Sok mindenre megtanítottak, nagyon eltelt vele az idő. Más munkát is kipróbáltam mint az operátor, csomagoló, címkéző de egyikse fogott meg mint ez a munka. Vásárlókkal se volt gondom, ha igen akkor jött a főnök és ennyi. Tervezek megint ez lenni és bíztatásokra lenne szükségem :D. 23L

2020. nov. 18. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg mindenképp tanulj valamit!!


Most még szereted, nem unod, fiatal vagy, stb.


Az én 50 év feletti ismerőseim közül:


Akinek nincs több év, évtized tapasztalata a szakmájában (vagy azért, mert eleve piacképtelen dolgot tanult, vagy azért, mert kiesett belőle, otthagyta, bármi), nekik általában nem a legjobban fizető melóik vannak, gyakran hónapokig munkanélküliek. Amikor éppen van melójuk, az rossz, megbecsültség 0, légkör rossz, beosztás pocsék. Túlóra-hegyek, amit vagy fizetnek, vagy nem. Váltani esélytelen, örülnek, hogy legalább van hol dolgozniuk.


Akinek több évtizedes tapasztalata van (akár szellemi, irodai munkakör, akár mondhatom a fodrászomat vagy a víz-gáz-fűtés-klímaszerelőmet is), nekik pénzügyileg is jobban megy a soruk, nyugodtabbak, egyszerűen látszik rajtuk a jobb, némileg stresszmentesebb, de legalábbis bizonságosabb élet. Aki alkalmazott, az szereti a munkahelyét, ha nem, akkor van lehetősége váltani, aki vállalkozó (pl akár a fodrászom), neki megy az üzlet, tök nehéz hozzá időpontot foglalni.


Amúgy az ismerősi körömben igazán a 30 körülieken is látszik, hogy kevesebb a pénze (minden rosszindulat nélkül), mennyire bírja, szereti-e a munkáját, mennyire van életkilátása. Sok ismerősöm sugárzik, akinek van jövőképe. Tényleg.


Gazdasági válságok jönnek-mennek, változik az ember élethelyzete, betegségek jönnek-mennek, bármikor beüthet valami...


Nem nézlek le, ne érts félre, ilyen téren mindegy, mit dolgozol. Ha valamelyik barátnőm lennél, akkor is mindegy lenne, forrócsokizás közben meghallgatnám, miket mesélsz a melódról és mesélnék én is az enyémről.


Mellesleg Nélkületek nem létezne vásárlás.


Viszont szerintem tanulj ki valamit, bármit.


Egyébként szerintem hosszútávon igenis nem mindegy, van-e kihívás a szakmádban, van-e fejlődési, tanulási lehetőség. Igen, mondják, hogy minden munka unalmas egy idő után. Nem mindegy, MENNYIRE, nem mindegy, mennyi idő után és nem mindegy, hogy miután unalmassá vált, mik a lehetőségek.

2020. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, nem is dolgozol hanem úgymond a kikapcsolódásért fizetnek :)
2020. nov. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert az árufeltöltő munka nekem is tetszett
2020. nov. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!