Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért rikácsolnak állandóan a...

Miért rikácsolnak állandóan a kollégák mert később megyek be? Pedig mindig megvan a termékeim darabszáma.

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 17:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%
#10: Mi zavarjon benne? Mivel vagyok előrébb, ha zavar? Itt amúgy nem órás késésekről van szó a kérdésben sem, de engem mondjuk fél óra hidegen hagy. Feltalálom magam. Általában valahol találkozunk, tehát tudok addig nézelődni, sétálni és mobilom is van.
2020. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársam késik folyamatosan. Ezért, heti szinten 3-4x tovább kell maradnom, mivel ő vált. Bosszantó. Viszont a főnök seggevége, ezért nem szól neki. Én meg ugye hiába is említettem neki.
2020. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%
#12: Nekem is volt egy váltóm, aki sokat késett. Én szimplán elmentem a műszakom végén. Az ő dolga, hogy mi lesz, nem?
2020. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%
#13. Teljes mértékben igazad van. Csak itt az a bibi, hogy pedagógus vagyok. A gyerekeket nem hagyhatom ott😊
2020. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Micimacko67 ***** válasza:
81%
Bár nem munkahely,de ha utazni szeretnétek...akkor sem zavar a menetrend titeket? 1-2 perc is elég, hogy integethess az elhúzó vonatnak...feltéve persze ha az sem késik...
2020. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%
#14, dehogynem! Ásd el őket derékig, vagy kösd őket a székekhez 😂
2020. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

#3

Nekem csak ne akarja senki meghatározni a menetrendem!

Felnőtt ember vagyok és baromira idegesít, ha bárki bármit meg akar szabni nekem!

2020. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
41%

Legtöbbjük tényleg csak támadási felületet keres. Nagyon sok munkahely van, ahol szükségtelenül erőltetik a pontos kezdést, mert semmi zavart kárt nem okozna, ha késik valaki. Csak hát a birkásítás, a rabszolga üzem nem működik úgy, ha a dolgozó szabad, önálló emberként funkcionál. Egyesek ezt nagyon szeretik nyirbálni...


A tanárok hőbörgése, kukacoskodása pláne nevetséges. Ha a tanárt kizökkenti az, hogy valaki csendben besétál a helyére, akkor ott a tanárral van komoly baj. Érdekes, otthon sokkal nagyobb zajban tudnak tanulni? Dolgozni? Az nem zökkent ki? Cirkusz ez csak, fölényeskedés, konfliktus keresés.


Zavarni engem az szokott, de marhára, hogy ha olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy rigolyásan elvárják, hogy pontos legyek, én tehtát ott vagyok időre és akkor pofátlanul megváratnak. Akkor mi a bánatos ló...f..nak érjek időben oda?

De ez meg az a bizonyos másik véglet, amiben az emberi aljasság kiteljesül: te nem késhetsz, mi viszont megtehetjük, hogy megváratunk, ezért élünk is vele és élvezzük...

2020. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
31%
Nem volt megadva pontos kezdés a munkához, csak annyi hogy 8,5 óra munkaidő. Lehetőleg 8-5 között tudjuk le. Mikor odamentem a “senior” kolléga mondta, hogy az elején 8:30-ra járt, de már 7:30-7:40re jár mert előbb haza tud menni. Bár mindig 8ra akartam bemenni, volt hogy 8:15 re értem be, de később sose és a munkaidőt is mindig betartottam. Ez a senior kolléga elkezdett egy idő után piszkálni mindenki előtt, főnökök előtt is, hogy később megyek mint ő, korábban lepek le mint ő stb. Nagyon idegesített. De tudtam, hogy átmeneti ezért nem álltam ki magamert. Pedig mikor 8 után beertem már ültem is a gép elé. Ő még mindig a konyhában volt. Én otthon reggelizem és kaveztam, ő akkor mikor beert. Aztán tea szünet. Tízórai. Ebéd után, ami neki is 30 perc volt mint nekem még mosogatott, aztán délutáni kávé. Aztán sírt a szaja hogy 5ig vagy tovább bent ült. Azóta felmondtam és ő még mindig ott van. De úgy tudom, ismét 8utánra jár dolgozni és már figyelik a sok szünetét is.
2020. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%

Amit a #19-es írt, az tényleg jellemző. A volt munkahelyemen is, a délelőttösök beértek (többségében) időben 5-40-re. Majd leültek legalább másfél órán át beszélgetni, kávézni, kajálni. Majd kajaidőben újra kajáltak.

Kétszer késtem 5 percet (mindig annyival tovább is maradtam) és a délelőttös váltóm beszólt. A másodiknál elmondtam, hogy tudom ám, hogy mi van reggel, szóval kussoljon. Kussolt is.

2020. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!