Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik dolgoztak egyetem mellett...

Akik dolgoztak egyetem mellett, mit csináltatok? (többi kérdés lent)

Figyelt kérdés

Jövőre megyek egyetemre és biztos hogy dolgoznom kellesz, mert a szüleim nem tudnak majd olyan összegben támogatni. Ez nem is probléma, szimplán azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok. Elsősorban olyan válaszadók véleménye érdekel akiknek dolgozniuk kellett, illetve még úgy hogy nem abban a szakban amit tanultatok. Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, de pl amikor alapszakos voltál, és még nem volt olyan tudásod hogy el tudj helyezkedni vele diákmunkán ezért a szakodtól eltérő munkát végeztél.

Szóval a kérdések:

Mit dolgoztál?

Volt benne valamilyen előzetes tapasztalatod vagy csak akkor kezdted?

Hogy kerültél be? (ismerős által, magadtól vagy irodán keresztül)

Mennyi szabadidőd volt egyetem mellett? Heti hány órában dolgoztál?

Mennyire jöttél ki a fizetésből? Pótoltak még a szüleid?


2020. nov. 21. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

3-5 bölcsész szakot egyszerre ?

Félre ne értsen senki, nem vagyok bölcsész, de azért nem gondolom, hogy 3-5 képzést lehetne egyszerre simán vinni... Persze biztos vannak nagyon okos valakik, de kétlem, hogy ez lenne az általános. :D

2020. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11-es Igen, ez is vicc :D Még kettőt is meredek, ha azt nézed, hogy szinkronban kell jelen lenni az órákon, teljesíteni a feladatokat (pl. beadandók, olvasás, prezentációk) és a vizsgákat. Esetleg akkor tudom elképzelni, ha valaki mondjuk levelezőn végzi az egyiket, de akkor sem lehet könnyű. Én csak olyanokat ismerek, akik megpróbálták és végül inkább abbahagyták az egyik szakot/szüneteltették az egyik szakot és később megcsinálták külön.
2020. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
Alázatosan csúsztam-másztam a főnökömnek és a helyettesítő kollégának, hogy fél nap szabikkal kihúzzam a szorgalmi és a vizsgaidőszakot, ugyanis foggal-körömmel ellenezték a továbbtanulást.
2020. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Már meghaltak a szüleim mire eljutottam egyetemre, és volt már családom, nem pótolt ki senki semmit.
2020. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy multinál a szakomhoz illő területen, heti 25 órában. Sokat fizetnek,de ráment a mentális egészségem kb. 12 lilót fogytam a stressztől.

Most vagyok utolsó éves,most már itt maradok a suli végéig a szakmai gyak miatt,de ahogy végeztem,soha többé multi,ezt már elhatároztam.

23L

2021. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!