Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csok olyanok válaszát várom...

Csok olyanok válaszát várom akik egyetemen tudtak párkapcsolatot kialakítani. Hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kíváncsi azoknak a véleményére (okoskodására) akik az egyetemet max hírből ismerik, és egy haverjuk unokatesójának a dédannyának a lányának a valakije egyetemre járt, és ő mesélte hogy .....


Szóval olyanok válaszait várom akik lehetőleg nemrég fejezték be, vagy még csinálják az egyetemet, mert az utóbbi 15 évben ahogy utánakérdeztem 50 körüli egyetemet végzett ismerőseimtől, valami eszméletlen módon más az egyetemista élet mint akkor volt.

Mindegy, nem kapcsolódik szorosan ide.


A kérdésem az hogy ti hogyan jöttetek össze?


Egy szakon voltatok? Egy évfolyamon?


Hol tudtátok a másikat mint embert megismerni? Órák előtt-után csevegés a tananyagról, zh-król, meg ilyesmikről?

Ebből hogyan tudtatok fejlődni?


Te voltál aki elkezdett nyitni felé jobban, és feldobtad a sulin kívüli témákat is, vagy a párod?


Milyen programot találtál ki/talált ki a párod sulin kívüli találkozásra?

Nehéz volt egyeztetni? Hisz mindig van valami zh, beadandó, vizsga, akármi, ami miatt lemondható bármilyen délutáni program, mondván nem jó az idő.


Konstruktiv válaszokat köszönöm.



2019. jún. 1. 00:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Csok = Csak


Nézzétek el, majdnem 1 óra, és sok oldal szerves kémián vagyok túl...

2019. jún. 1. 00:43
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Óbudai Egyetemen tanulok gépészmérnöknek (Bánki) és öt csaj van az egész évfolyamon. Abból az egyiket a barátnőmnek tudhatom. Igazából egyszer egymás mellett ültünk az egyik előadóban, nem szóltunk egymáshoz, amíg észre nem vettem, hogy nincs nálam toll. Kértem tőle. Aztán így beszélgetni kezdtünk, folyosón is köszöntünk egymásnak, és ez ment két féléven keresztül. Aztán elhívtam őt sétálni a Margit szigetre és ott már jöttek a dolgok, csók, meg ilyenek.
2019. jún. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Na, ez tök aranyos történet :D


Nehéz volt rávenni a találkára? Pont az ilyesfajta nagyon tanulós szakok miatt kérdeztem hogy "Nehéz volt egyeztetni? Hisz mindig van valami zh, beadandó, vizsga, akármi, ami miatt lemondható bármilyen délutáni program, mondván nem jó az idő.".


A legtöbb dolog ami úgy végződik hogy "...mérnök" az elég durva szak szokott lenni.


Én TTIK-n kissé jobb nemi arányok mellett vagyok, de úgy látszik nem elég türelmes, és nem elég kezdeményezőkész.

2019. jún. 1. 01:13
 4/19 A kérdező kommentje:

Most komolyan? Ki az a megkeseredett kretén aki lepontozza a 2-es hozzászólót?


Tök okés választ adott...

(én zöldet adtam)

2019. jún. 1. 01:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Valami nyomi, aki nemhogy egyetemre, de általános suliba sem jár vagy járt.

Nem volt nehéz, mert eltelt 2 fél év úgy, hogy csak köszöntünk egymásnak, meg néha (havi egyszer kb.) egymás mellett ültünk. Amikor elhívtam azt mondta, hogy az első találkozás óta ezt várta. Ő Szolnoki, Én váci vagyok. Közös albérletben lakott (gyűlölte), azóta eltelt már másfél év, nálunk lakik Vácon.

2019. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Absolute win :D
2019. jún. 1. 01:37
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a megkeseredett kretén, aki nem képes társat találni magának? Jaaaa...
2019. jún. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem kerestem, mégis találtam :D
2019. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát ez felettéb szellemes volt utolsó két "valasz"adó.


Unalmas az éjszaka?

2019. jún. 1. 02:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs párom, de egyetem során is ismerkedtem és voltam kapcsolatban. Barátokon keresztül (nem erőltetetten, kerítés során), vagy teljesen spontán többnyire szórakozás közben ismertem meg őket.

Összeegyeztetni csak az nem tudja aki nem is akarja, dolgozó emberként is van dolga az embernek, ott is problémát okozhat az is kérdése. Én tipikusan csaj szakon voltam, a párjaim mind a tipikus pasi szakokon :D

Hogy ezeknek vége lett nem az egyetem volt az oka, hanem olyan hozzáállásbeli problémák és eltérő jövőkép ami most is gondot okozna.

2019. jún. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!