Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem bír várni?

Miért nem bír várni?

Figyelt kérdés

Beszerző vagyok egy cégnél de a főnökömön teljesen kivagyok bukva. Neki állandóan minden azonnal kell úgy hogy az utolsó pillanatban szól róla. És azt hiszi hogy ez úgy működik hogy ott is van azonnal meg csak az ő cége létezik a beszállítóknál.


Már kezd nagyon elegem lenni hogy ennyire szervezetlen. Én próbálom időben teljesíteni a kéréseit de egyszerűen sokszor lehetetlen. Már sokszor ég a pofám a beszállítóknál hogy állandóan úgymond cseszegetnem kell őket úgy hogy valójában a mi hibánk az hogy későn szólunk. Illetve a főnökömé. Érdekes amit önállóan kell felmérnem az mindig időben ütemterv szerint halad de amiért ő felel... Borzasztó.


Kezdem már nagyon unni hogy úgy viselkedik mint egy kisgyerek hogy most azonnal kell neki. Nem érdekli hogy sehol nincs az a dolog de neki akkor is legyen agyrém. Ha már ennyire nem képes időben cselekedni akkor várnia kell ez van.


Mit lehetne ezzel kezdeni ? Azon kívül hogy munkahelyet váltok mert tudom ez lenne a megoldás de ne a legdrasztikusabbal kezdjük.


2020. nov. 23. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Magánéleti gondja lehet talán. Van családi élete?


Közép- vagy felsővezetői beosztásban dolgozik?


Milyen neműek vagytok és hány évesek?

2020. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez egy kkv. Ő az ügyvezető övé a cég. 40+ férfi, én 27 nő.


Van családja egyébként két kisgyereke van.


Borzasztó komolyan néha úgy érzem mintha egy gyerekkel kéne megértetnem hogy nem fog teleportalni a cucc hiába mérges és kiabál... Abszolút irritáló.


Dühítő mert majdhogynem az jön le hogy az én hibám pedig egyáltalán nem.

2020. nov. 23. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván továbbítanám a kérését, és megkérdezném, mikorra várható, hogy kiszállítják. Erről tájékoztatnám a főnökömet, aztán, ha pattog, akkor egy vállrándítással elintézném.

Arra törekedj, hogy téged ne húzzon fel a dolog. Ez a főnök problémája, amit magának csinált.

2020. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a főnök problémája, amit magának csinált."

Igen, de az ilyen típusú ember veszekszik és mást hibáztat... Láttam hasonlót, sajnos.

2020. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy nekem puffog meg kb úgy kezeli mintha én tehetnek róla. Ráadásul ebben a vírus időszakban sok minden még körülményesebb
2020. nov. 23. 11:42
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a dühítő hogy amit nekem kell teljes egészében felmérni hogy miből mikor kell mennyi stb. Azzal nincs csúszás.. mert időben átlátom és előre tervezek.


De azért mert ő képtelen...


Amúgy igen tényleg a vallranditas kell.. próbálom elengedni

2020. nov. 23. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Nehéz dolog amit leírtál. A pasi 40+-os és ő az ügyvezető. Ha a rövid úton való megoldás érdekel akkor azt mondom keress másik állást, a pali nárcisztikus barom és élvezi, hogy így viselkedhet veled. Mással is így viselkedik amúgy? Más hasonló korúval mint te? Ha igen akkor már leírtam mi a teendő.

Ha nem akkor bejössz neki, ez frusztrálja (házas, gyereke van) de szívesen hanyattdobna téged. Kapuzárási pánik - 40+-os palik 90%-a ezen átesik.


Megoldás 2 ha felmondani nem akarsz és másokkal is így viselkedik, tehát nem arról van szó, hogy bejössz neki.

Mindenről előre tájékoztatod, főleg emailen. Igen tudom jóval több munka.

De ha nekiáll "hisztizni" lehet utalni arra, hogy oké főnök leírtam emailen, megkaptad, kérlek olvasd el. Előre szóltam róla. Ennyi.


Ennek hátránya, hogyha egyszer is elfelejted előre tájékoztatni arról, hogy mi hogy lesz, akkor mint egy tébolyult mindent a fejedre fog önteni.

Szóval ha olyan típus vagy akinek a hátán is fát lehet vágni akkor igyekezz sztoikus vastagbőrt növeszteni és megelőzni egy lépéssel ezt a barmot.

Ha nem akkor írd meg a CV-det.

2020. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem normális kis senki főnök.
2020. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!