Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyes munkaadók miért nézik...

Egyes munkaadók miért nézik hülyének és miért használják ki a dolgozóikat?

Figyelt kérdés
Sok helyen nem éri el még az ezer forintot sem az órabér ezt mindenki tudja.És azt is hogy sok helyen nincsenek bejelentve a dolgozók vagy csak 4 órára.És valahol dolgoznak havonta 300 órát is a dolgozók vagy még többet ennek ellenére nehezen tudnak megélni.A főnökük meg azt mondja nem tud többet fizetni nekik,sajnáltatja magát hogy neki is rosszul megy miközben terepjáróval jár és a Rózsadombon építi magának a villáját.Egyes munkaadók elmehetnének színésznek is olyan jól tudják sajnáltatni magukat még hazudozni.Ez az ország tele van mocsok emberekkel.
2019. jún. 26. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Egyes dolgozók miért nézik hülyének a munkaadóikat és miért lógnak?
2019. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert megtehetik.


Addig, amíg a kisember nem fog össze és nem küzd ki magának egy normális órabért(fizetést), addig ez lesz ebben az országban.


A magyar meg nem összetartó nép. Csak azt ismeri, hogyha nekem szar, másnak is legyen az.

2019. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Légy őszinte magaddal és helyezd el magad. Tényleg keményen dolgozol, tényleg belerakod az energiáidat, tényleg hasznos és jó munkaerő vagy? Akkor tertsd magad többre és menj arrébb, oda, ahol megbecsülnek.

Vagy tényleg csak annyit ér a munkád amit kapsz érte? Akkor először magadon dolgozz, ne másokat ócsárolj.


Válts vagy változz, neked kell tudnod

2019. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló talán azért lógnak mert a munkáltatójuk nem fizeti meg őket ők meg hülyék lennének pár forintért kidolgozni a belüket.
2019. jún. 26. 11:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Nézzük például a buszsofőröket.Rajtuk nagy a felelősség van hogy reggeltől estig vezetniük kell és mit kapnak érte?
2019. jún. 26. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

71% Jaj csak ezt ne...


Engem eladónak vettek fel, erre három másik munkakört is el kellett látnom, ez menet közben derült ki. A bejelentést ígérgették, és így is 60-80ezer forintot kaptam (nem helyi közért, hanem luxuscikkeket forgalmazó üzletről volt szó). Ez volt az első munkahelyem, volt olyan hónap, hogy két szabadnapom volt. Kettő. Nem sokáig voltam itt, azóta is cserélődnek folyamatosan ott az emberek. És persze a tulaj csodálkozott, amikor "felmondtam". Azaz nem mentem be egyik napról a másikra, mert már huszadjára ígérte meg, hogy bejelent.


Nem csak én tapasztaltam ilyet, sajnos.

2019. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Ahol folyamatosan van felvétel, az mindig gyanús. Az ilyen munkahely arra jó, hogy addig is kapsz valamennyit, aztán minél előbb keresel egy normális állast.

Mondjuk én pont úgy jártam, hogy mikor fel akartam mondani, akkor hirtelen tudott fizetni a tulaj rendesen.

2019. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló mindenkinek fel kellett volna mondania nemcsak neked.Téged még tud pótolni de az összes dolgozót már nem tudná.Akkor muszáj lett volna neki megemelni a béreteket.
2019. jún. 26. 11:17
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló gondolom bajba lett volna ha otthagyod azért emelte meg a fizetésed.De ha nem lett volna bajba dolgoztatott volna tovább téged fillérekért gondolom.
2019. jún. 26. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés! MINDEN munkaadó hülyének nézi a munkavállalókat, - mert minden (!) az átkozott pénzről szól.
2019. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!