Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha pszichiáterhez jártam még...

Ha pszichiáterhez jártam még régebben, akkor abból lesz hátrányom a munkavállalást illetően?

Figyelt kérdés
Most egyetemre járok, de ha végzek, akkor emiatt lehet, hogy nem kapok majd munkát?

2020. nov. 27. 10:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%

#19

Tényleg ne ragozd már összevissza!

Egyetemre jár, nyilván nem buszvezető akar lenni, de nem is fegyveres testület tagja, ahogy az előző példában felhoztad, mert akkor írta volna!


Kérdező, nyugtasd már meg Goldmudot, hogy nem emberéletekkel akarsz packázni egy toronydarun, vagy nem hajóskapitánynak készülsz a Dunán!

2020. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

21: nem kell ahhoz toronydarusnak, vagy hajóskapitánynak lenni, hogy komoly kártérítési per essen a nyakába...


ISMÉT NEM a kérdezőre vonatkozik a példa, de pl. egy ilyen hamis negatív nyilatkozatot tesz valaki (átlagos irodai adminisztrátor mondjuk...) , holott van olyan pszichés problémája, ami miatt kiszámíthatatlan a viselkedése -előre meg nem jósolhatóan.


A főnöke jogosan számonkér tőle valamit, amire ő iszonyatos fizikai agreszióval reagál, és a főnök 8 napon túl gyógyuló sérüléssel kórházba kerül.

Többtízmilliós kártértést akaszthatnak rá!

2020. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Valóban nem ilyen munkám lesz. Egyébként mérnökire járok, szóval se nem szívsebész, se nem elit alakulatos, se nem buszsofőr nem leszek. Egyébként tényleg csak nyugtatót szedek és vezetni és vezethetnek mellette. Ott sem titkoltam el, nyílván. Esténként nehezen tudok elaludni, ezért szedem. Igazából csak nem tudom hogy ez agesz hogyan van. Hogyan működik. De akkor, ha olyan lesz, elviszem a papíron, amit ott adtak és megmondom, hogy alváshoz nyugtatót szedek.
2020. nov. 27. 15:41
 24/26 A kérdező kommentje:
Egyébként ne vesszetek össze ezen. Nem ér annyit, csak kíváncsi voltam, hogyan megy ez. :)
2020. nov. 27. 15:42
 25/26 anonim ***** válasza:

#23

Kérdező!


Az emberek nagy része rosszul alszik és ilyen-olyan szereket szednek rá pszichiáter nélkül is, ha a bárányszámolás nem válik be!:)

Én is rosszul alszom el, ezért megy nekem a tévé elalvás előtt, mert ha nem azt nézem, akkor mennek a gondolataim a problémákon és képtelen vagyok emiatt elaludni. Beállítom a tévét 30-45 percre, garantáltan elalszom az első reklám alatt, a tévé meg lekapcsol.

Ha nem megy a tévé, reggelig nem hunyom le a szemem.

De erről eszembe nem jutott volna egyetlen üzemorvossal sem csevegni, mert minek bonyolítsam az életem, ha nem muszáj?

Persze most jön majd Goldmund mindkét formátumában, névvel és név nélkül, hogy a "kialvatlanság, teljesítőképesség csökkenés, blablabla..." de ha rám hallgatsz és tényleg csak ennyi a gondod, akkor erről nem kellene beszélned - mert a közlési kényszereddel jelentőséget adsz a problémának - és csak a sanszaidat rongyolod, ...de te tudod!

2020. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :). Bocsánat, csak tényleg nem tudtam mit hogyan kell.
2020. nov. 27. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!