Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az minek a jele ha kihagynak...

Az minek a jele ha kihagynak információkból a munkahelyen és a munka módszereimet használják?

Figyelt kérdés

Az információ kihagyásnak elejét vettem nem is jó a kommunikáció a cégnél.Volt,hogy a főnök meg a kolléga olyan dologról beszéltek a fejem fölött amiket én egyeztettem másokkal és ezt tudta a főnök ő adta a feladatot és a jelenlétemben a kollégát kérdezte mi lett megbeszélve,én nem szóltam közbe.De anélkül, hogy konkrétan megmondtam volna tettem olyan gesztusokat,hogy értsenek belőle pl.fel órán belül megkellett valamit csinálni és szól a kolléga az nyomtathatoa kliensnek raripakodtam a főnök is hallotta képzelje tudom mert én csináltam azt a munkát és ígértem a kliensnek fél órán belül.

Amikor nem délelőtt vagyok a munksmodszereimet használják és ezt maga a főnök. Nem tőle tanultam,mivel nem igazán tanított be a munkán keresztül tanultam,rendszereztem a dolgomat. Ez lehet nem negatív a részéről de nehogy az legyen,hogy majd mindenki viszi a pálmát én meg mintha ott se lennék.


2020. nov. 28. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Hu nekem tesom játsza el az ilyeneket.

De ugyanez.

Ha kitalàlok vmit elöadja a szülöknek mintha az ö ötlete lett volna, ha megdicsérem anyàt elötte azaz tesomnak elmondtam hogy ezert azert mennyire felnézek rà, tesom ezt elmondta neki ugy mintha ö magátol mondanà es anya meghatodott es még anya mondja nekem hogy tesom milyen szépet mondott, vagy banki rendszer müködesröl kamatokrol nyomoztam bankoknàl àllamkincstárnàl, kértem tesom segitségét is, ö is neki àllt nyomozni és Ö adja Nekem elö azt hogy megdicsèrtèk az xy helyen hogy milyen pénzügyi rálátàsa van sokmindenre es milyen szakmai kérdéseket tesz fel, MIKÖZBEN ö magasan lesz.rt minden ilyesmit nagy ivben, és ÉN küldtem be hogy a nàluk levö helyeken legyen szives nekem ez meg az miatt ennek meg annak utànajárni megkerdezni ezt meg azt. Aztàn erre verte magát hogy ör dicsèrik hogy nem àtlag laikusként erdeklödik hanem milyen okos!


Én ugy oldottam meg hogy "kiszálltam" a csalàdbol(nem is ott élek màr)nyugodtan higyje mindenki azt, hogy tesom milyen ügyes okos agymen, én meg a fejreesett bèna senki.


Eleinte még harcoltam probàltam a szüleim gyözködni, es nem hisznek nekem! Màr lesz.rom

2020. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
*annak a jele hogy elnyomhato vagy. Ezt kihagytam
2020. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászokást!Nem vagyok teljesen elnyomható hangot adok a dolgoknak,tettem gesztusokat is,kiírtam magamból a főnöknek pár dolgot és tudja az álláspontjaimat.
2020. nov. 28. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En is mondtam kiàlltam magamért mégsem ért semmit. Ez jelenti azt hogy vki elnyomhato
2020. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad lehet ha ki is állsz magadért az is lehet az elnyomás jele.Hiába ismered fel a helyzezet ha nem tudsz tenni ellene jobb továbbállni.
2020. nov. 28. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó jel. Ha máshol nem kapnál 20%-al többet, maradj, ha igen, lépj le mert nem normális a szitu.
2020. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os én sem érzem normálisnak egyébként lépnék mindenképp csak találjak megfelelőt.Nívó alá nem adnám ha nem muszáj.

Egyébként kinyitottam a számat,bíráltam a főnöknőnek az ismerősét aki nem igazán dolgozik,lóg.Meg a kis kedvencétől is megmondtam mi nem tetszik pl.sz hogy rendetlenséget hagy és nem kicsit. És ez a liba nem veszi észre, hogy degradálja a jó munkásait.

2020. nov. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!