Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem megbántam, hogy eljöttem?

Figyelt kérdés

Régi munkahelyemről eljöttem, mert sokat bántottak. Az első hetekben nagyon jól éreztem magamat az új helyemen, teljesen kivirultam. Aztán most úgy érzem rosszul döntöttem. Itt egyedül vagyok egész nap, ami eleinte jó volt, de most elkezdtek hiányozni a munkatársak. A főnökömet egy héten egyszer ha látom, más senki nem jön be ide. Hiányoznak a többiek, a régi főnököm, a régi munkám. Vissza már nem mehetek, mert az hogy nézne ki már, ráadásul a két kollégámhoz se akarok visszakerülni, akik miatt eljöttem. Azon gondolkodom, elmegyek máshova, de őszintén jelen helyzetben örülnöm kéne hogy van munkám. Ti mit tennétek? Normális ez az érzés és majd elmúlik?

L24


2020. dec. 2. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat bantottak megis vissza vagysz. Ez aztan igen...

Keress akkor harmadik helyet ha ennyire utalod ezt is. De max jovore, ezt az idot karacsonyig csak kibirod mar.

2020. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stockholm-szindróma és utólagos emlékszépülés.
2020. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit maradj még, tanuld meg amit itt lehet. Élvezd ki ezt a nyugit. Mert ez is hiányozni fog a következő helyen :D Ha sok időd van olvass, tanulj.


Szerintem fél évnél sűrűbben nem annyira jó váltani.


És utána persze menj megint tovább. Tök normális váltani meló helyet, csak ne nagyon sűrűn.

2020. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 2. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a vírus miatt lehet szerencséd is van, ha nem annyi emberrel találkozol.
2020. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked semmi sem jó. Valszeg a 3. munkahely sem lesz jo
2020. dec. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem tom szerintem tök érthető, hogy sok szempont van ilyenkor egyszerre játékban. hiányzik neki, hogy ne egyedül dolgozzon, konkrét volt emberek is hiányoznak, viszont örül, hogy azokkal akikkel egyáltalán nem jött ki nincsenek. Szerintem semmi rossz nincs ebben. Abban sem, hogy eljött. És abban sem, hogy látja, hogy milyen irányba akar innen tovább menni. Szerintem teljesen jól csinálja.
2020. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!