Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúghatnak azért, ha nem...

Kirúghatnak azért, ha nem tudtam beilleszkedni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ mit dolgozol.
2020. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.Megtalálják a módját, hogy ne maradj sokáig.
2020. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pl. "Alapítványi iskola", áruház, gyárrészleg irodája, egyetemi katedra.
2020. dec. 3. 12:03
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbb munkahelyen részben vagy egészben csapatmunkában dolgozol. Ehhez valamennyire be kell illeszkedni.


Mit értesz az alatt, hogy nem illeszkedtél be?

2020. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megérkeztem - köszöntem - leültem - dolgoztam - ettem - dolgoztam - elköszöntem - hazamentem.
2020. dec. 3. 12:15
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha a munkakör olyan, hogy nem igényli a kommunikációt és munkádat elláttad, akkor emiatt valsz nem tesznek ki. De nem leszel a kollegák és a főnökök kedvence és ez hosszútávon kihathat a karrieredre.
2020. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
A többi kolléga mit csinál amit te nem?
2020. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Cigiznek, kávéznak, kiskonyhában esznek
2020. dec. 3. 12:22
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vendéglõben
2020. dec. 3. 12:22
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy a beilleszkedést a társas munkakörök jelentős részében nem rendeltetésszerűen értelmezik. (Ami ugye az lenne: Végezze jól a dolgát. Ami szükséges, azt kommunikálja le. Fogadja el az építő jellegű kritikát. Ésatöbbi.) Hanem úgy, hogy számoljon be a magánéletéről, vegyen részt a marhulásokban és a mások kibeszélésében, csapatépítőkről és céges bulikról ne hiányozzon, és miegymás. És magyar honban ugye kirúgás is lehet belőle. Tapasztalataim szerint nyugaton jobban tolerálják, ha valaki csak dolgozni jár be.
2020. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!