Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha imádom a munkahelyemet...

Ha imádom a munkahelyemet Győrben, de Budapesten szeretnék lakni, akkor hogy oldjam meg okosban, ha munkásszálló nem opció?

Figyelt kérdés

Minden álmom kiskorom óta Budapest. Már csak egy karnyújtásnyira van, viszont eddig csak rossz munkahelyeim voltak ahová gyomorideggel jártam be mindig, mostanáig. Lassan fél éve egy olyan helyen dolgozom, ahol imádok lenni, jó a közösség, és így tovább. Viszont ez Győrben van, jelenleg itt is lakom albérletben, és saját autóval rendelkezem aminek a fogyasztása durván 7-8 liter, 1.0 motorral, ami autópályán pláne eszik. Csak, mert gondoltam hogy onnét autóznék be, tehát Győr irányából rögtön Budapest elején, vagy előtte picivel néznék albérletet. Kb 1 óra 10 perc lenne az út, míg más Pápára busszal másfél órát utazik, és vissza is. Ti mit tennétek a helyemben, ha nem akarjátok egyiket sem beáldozni? Kettő albérletet egyszerre nem tudok fenntartani, hiába keresek nettó 320-340 körül targoncázással.


Attól félek, hogy Budapesten nem találnék mégegy ilyen laza, könnyű és nyugis munkát amit tudok is csinálni, félek váltani. Sokszor 12-ezem éjszakásban, néha délutános és délelőttös vagyok, szóval a győri albérletben sem vagyok hű de sokat sokszor, hát még Budapestre odaérni, pihenni egy kicsit, és indulni is vissza, és ebben nincs benne egy esetleges dugó.



2020. dec. 3. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a 340 úgy jön össze, hogy van benne egy csomó túlóra (+50%), plusz 18:00-tól 6:00-ig műszakpótlék (+30-40%) három műszakban, vagy 12-es váltásokban forogva éjjel-nappal. Igazán nem egy nagy összeg ahhoz képest, ahogy meg kell érte szakadni.


És akkor vegyük figyelembe, hogy Pesten egy minimálisan élhető albérlet 200 ezernél kezdődik, plusz rezsi. Legyen 250. Marad 90 db ezres. Mi a további kérdés?

2020. dec. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem Pest környéke is megfelelne, 15-20km-s körzetben.
2020. dec. 5. 02:46
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Gyálon vagy Duhanarasztin sem úszod meg sokkal olcsóbban az albérletet.
2020. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Agglomeracio is ugyanolyan draga,ha nem dragabb. Ez van.
2020. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!