Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kellene csinálnom ha...

Mit kellene csinálnom ha teljesen ignorál akinek be kéne tanítania?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem, több emberrel is vagyok, minden nap mással a tegnapi "munkatárs" viszont kb. le se szart.


Üzenetemre nem válaszolt csak nagy nehezen mikor már többször is írtam neki, dél körül felhívott be sem mutatkozott semmit nem kérdett elkezdtünk volna valamit csinálni de azt mondta dél úgyhogy menjünk ebéd szünetre. Délután 5-ig nem írt, nem keresett. Nap végén elköszöntem és még vissza arra sem írt.


Ha megmondom a főnöknek én leszek az aki 2 hét után szalad a főnökhöz.

Viszont a gond az, hogy jövő hétre megint be vagyok ehhez a személyhez osztva...


2020. dec. 4. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Pedig muszáj lesz intézkedned sajnos. Személyesen is próbáld megbeszélni vele.
2020. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megmondom a főnöknek én leszek az aki 2 hét után szalad a főnökhöz."

És akkor mivan? Szaladsz a főnökhöz, mert akinek be kéne tanítania, nem tanít be. Szerintem ez k.rva nagy megoldandó probléma, és ésszerű, hogy a főnökhöz mész, ha nem tudod a munkádat elvégezni, mert nem tanítanak be.


Ha meg nem szaladnál a főnökhöz, akkor azért lennél hibás. Ne azzal foglalkozz, ki mit gondolna, hanem hogy hogyan végezd el jól a munkádat és jól teljesíts akkor is, ha bénáznak körülötted.

2020. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor postásként dolgoztam, olyan srác tanított be, aki szintén leszarta, csak a felszínét mondta el a dolgoknak. Ebből nagy hibákat is elkövettem, melyeknek a posta minősítését lehúzták = nem jó a cégnek.

Szerinted mit csináltam? Lenéztem a földre és bocsánatot kértem? Az utóbbit megtettem, de kiemeltem, hogy a srác aki betanított egyáltalán nem magyarázott el semmit, rosszul működik a rendszer, új tanítót adjanak nekem, stb. Aztán amikor ÉN MAGAMNAK találtam új tanítót, aki jól magyarázott, azt kiemeltem a főnöknek. A cégen belül javítottam ezzel a rendszert, onnastól az újoncokat az új tanítóhoz küldték.

A kis főnököm hibáit is kiemeltem a nagy főnököm előtt, mert nem figyelnek rám és a segítségkérésemre, ezért nem tudom jól végezni a munkám. Nekem a munka jó elvégzése fontosabb, mint az, hogy a kis főnök megsértődik.


A nagy főnöknek pedig kezében a hatalom, és ha az ő szemében jót teszel, akkor király leszel.

2020. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!