Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért keresik a kollégáim a...

Miért keresik a kollégáim a társaságom?

Figyelt kérdés
Eddig átnézett rajtam pár kolléganőm de egy ideje ha látják hogy nagyon jól elbeszélgetünk egy másik nő kollégával egyből becsatlakoznak és beszélgetnek. Előtte sosem volt ilyen. Illetve már akkor is kezdeményeznek ha nem beszélgetek a másik kolléganővel csak jövök megyek. Nem volt eddig egyszerű köztük dolgozni férfiként mert folyton pletykálnak és bajt kavarnak de most egész megkedveltem őket illetve megkedveltük egymást velük.
2020. dec. 12. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nöi rivalizalas csak.


Nálunk hasonlo statusz miatt volt.

En voltam a fö fenymasolo mellett igy gyakorta jött mindenki hozzam(en asszisztens)

Amikor jött egy srac es teljesen jol elbeszelgettünk szemelyesebb dolgokrol is mert ismeri a baratom pont jött a vezér titkarnöje elkezdett másolni. Es ahogy latta hogy mi beszelgetünk, elkezdte rosszul erezni magàt mintha ö lenne vmi eszre nem vesszük szintü takarito effekt igy lattam rajta hogy huzza a szájàt aztan bekapcsolodott a bestelgetesbe es teljesen atvette a sráccal a szot.es a srac onnanstol ejtett is engem. Azaz en lettem a "szürke egér"


Persze a sracnak ugye az egeszböl semmi nem esik le (mint altalaban a sracoknak), de ez ott es akkor arrol szolt hogy nehogymàr egy asszisztens legyen "megtisztelve" a figyelemmel a vezer titkarnö meg lesz.rva.

2020. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*rövidebben. Egy nönek sértö ha gyertyatartovà válik hirtelen egy szituban. Ez sractol független.
2020. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor 4szemközt is probalkozik azzal csak a legközelebbi szitura alapoz. Hogy ne ö legyen akinek a feje felett elcsevegnek màsok. Ö meg a senki csicska.
2020. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!