Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell akkor is munkahelye...

Miért kell akkor is munkahelyen lenni amikor nincs munkád?

Figyelt kérdés
Hihetetlen munkaközpontú társadalomban élünk.. egyszerűen vicc és logikátlan sokszor az egész.. vannak munkahelyen főleg hivatalok, ahol ha előbb megcsinálod a munkádat mert gyorsan dolgozol és valóban nincs már munka a napra akkor is ott kell ülni értelmetlenül mert A MUNKAIDŐ ADDIG TART..
2020. dec. 15. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tartunk meg ott, hogy az elvegzendo munkaert fizessenek, ne pedig a bent toltott orak szanaert, pedig szerintem tobb szempontbol is elonyosebb lehetne bizonyos agazatokban.
2020. dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a kérdésed. Meg aztán az, hogy épp nincs semmi nem jelenti azt, hogy nem is adódhat.
2020. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. 6 éve vagyok a munkahelyen egyszer nem adódott és ha adódik akkor sem akkor kell megcsinálni hanem van x nap rá, teljesen te osztod be.. lényeg határidőig végezd el
2020. dec. 15. 08:01
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Panaszold fel a dolgot, mondd, hogy szeretnél több munkát!
2020. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Elég sokan keresnének jóval kevesebbet, ha a munkaidő akkor érne véget amikor a munka elfogy... örülj hogy kapsz pénzt a semmiért.
2020. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ezzel vigyázni kell, mert pl. ha nálunk ezt kiszúrják, tuti hogy a nyakadba varrnak még valamit. A munkámat régóta csinálom és értek is hozzá,ezért hamar végzek én is. Napokat eltöltök bármiféle munka nélkül. Ha ezt a főnökeim megtudnák, biztos kapnék még feladatot, ezért mindig sírok, panaszkodom, hogy mennyi meló van. Ha lát valaki, erős munkába kezdek, még a haverjaim előtt is úgy teszek, mint aki megszakad a munkában. Szeretném ezt minél tovább csinálni, mert gyakorlatilag csak azért, hogy bejárok, munka nélkül viszonylag jól keresek.
2020. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Hiába pontozzátok le a 4-esemet, attól még tény, hogy ez a megoldás, ha valaki keveselli a rábízott munkamennyiséget, és unatkozik. Vagy pedig ha fél panaszkodni, mert akkor meg esetleg túl sok munkája lesz majd, akkor munkahelyváltás.
2020. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, te mit lóbálod a lábad munkaidőben, ráadásul még netezel is a gyakorikerdesek.hu-n???? Ez egy szóbeli figyelmeztetést eredményezett most neked. A következő írásbeli lesz, utána meg byebye az állásodnak. Jól gondold át, mit csinálsz.


Tessék? Mi az, hogy elvégezted a napi munkádat máris? Ez hülye, biztos elsunnyogtad. Ne aggódj, adok én neked munkát. Pistának úgy is segítség kell a projektben, mert alig haladnak. Biztosan örülni fognak, hogy egy ilyen speedy gonzaleszt kapnak most, aki egy-két óra alatt elvégzi az egész napi melót.


Na ne vágd a képeket és húzd meg magad szépen.

2020. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
6-os vagyok, szerintem nem az a megoldás, hogy akkor kérjünk munkát. 25 év munkaviszonnyal a hátam mögött inkább azt mondanám, hogy a lehető legkevesebb munkával, szenvedéssel a legtöbb pénzt húzni. Ez a munkavállalói oldal. A munkaadói nézet pedig az, hogy a lehető legkevesebb pénzért, minimumra szorított létszámmal, a lehető legtöbb profitot termelni. Mind a két oldal nem nyerhet, valaki megszívja, persze idézőjelben. Akkor megy jól a munka, ha egyensúly van az elvégzett munka és a fizu között. Ami még nagyon fontos, én megcsinálnám a dolgomat, csak marha gyorsan, nekem is inkább ilyen határidős dolgaim vannak, magamnak kell beosztani az időmet.
2020. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Ja, még annyit, hogy fiatal koromban úgy szívtam meg sokszor, hogy oda mentem másokhoz, hogy húú, mit csináltok, de érdekes, hagy próbáljam meg én is. Aztán emlékeztek rám, hogy a gyerek is ott volt a múltkor, na gyere csak apukám. Azóta több főnökváltás volt már, ezek akik most vannak, nem tudják, hogy itt is ott is voltam, dolgoztam. Ha kérdezik akkor meg le tagadom.
2020. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!