Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tudtok lógni a...

Mennyire tudtok lógni a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés

Kirendeltség lettünk a cégben ahol vagyok, így a vezetőség 80 kmre van tőlünk...egy helyi vezető van de az is benne van a buliban.

munkaidő 8-tól 4-ig van minden nap, de mivel nagy főnök szinte havi egyszer jön át és mindig mondja előtte... ezért szépen szét logjuk magunkat, volt egy egy hétig nem mentünk be, persze egy valaki mindig ott van. kb 9-től 2-ig dolgozunk, persze a jelenlétibe beírjuk a valós időt


2020. dec. 15. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan munkahelyem, ahol a vezető nem is volt Magyarországon és a vezető full zizi volt. Én nem tudom mitől volt olyan bizalmatlan, de egy idő után olyan ötletei lettek, hogy osszuk meg a céges mobilon a lokációt, hogy ellenőrizni tudja mennyi ideig van kajaszünetünk meg hogy tényleg az irodában vagyunk és nem napozunk valahol, de előtte elvileg a biztonsági kamerán is ellenőrizte, hogy az emberek bent voltak-e. Szóval ezzel csak annyit mondok, hogy óvatosan, mert ha kibukik nálatok is ez lehet a vége.
2020. dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Nem mindenki van megáldva ilyen laza munkakerülő mentalitással, mint te. Léteznek még becsületes emberek a világon, papuskám, akár elhiszed, akár nem.

2020. dec. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában, amióta kártyás belépés van, azóta nem lehet hazaszökni. De régebben simán leléptünk.
2020. dec. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

12-es, semmi becsülendőt nem látok abban, hogy az embernek mondjuk család mellett napi 8 órát kell dolgoznia. Aztán utazás, háztartás, ügyintézés, a gyerekre meg hobbira és ilyesmikre pedig nem marad idő.


Én heti egyszer itthonról dolgozom, hát elhiheted, hogy azt a napot nem munkával töltöm, ha nincs sürgős feladat és nem érzem emiatt rosszul magam.

2020. dec. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudok lógni, belépőkártyás rendszerrel dolgozunk. De nincs is rá szükségem. Egyrészt rugalmas a munkaidőm, ha valamiért hamarabb kell lelépnem, majd behozom a kiesett munkaidőt máskor. Másrészt a munkáltatóm korrekt velem szemben, így én sem akarom átverni.

(és általában van is mivel kitölteni a heti 40 órát)

2020. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!