Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem nem fogom megállni...

Úgy érzem nem fogom megállni a helyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve várok, hogy bekerüljek végre egy olyan munkahelyre, ahol most vagyok, viszont most nagyon megijedtem. A hölgy aki betanít, max másfél hétig tud mellettem lenni, mert kezd az új munkahelyén. Úgy gondolom, nekem nem lesz elég ennyi idő. Ő több, mint húsz éve dolgozik (általánosságban, nem ezen az egy helyen) és mindenhez értett, ami a cégnél volt. Ha nem is ért valamihez, saját magától rájön, de másodpercek alatt. Én is ki tudom logikázni a dolgokat, de sokkal lassabban. Én még csak két éves tapasztalattal rendelkezem. A cégnél ráadásul mindenki évek óta ott van, olyan szakmai tapasztalattal és tudással, hogy a számat tátom (persze magamban). Borzasztó kisebbségi komplexusom van. Már pár napja megyek betanulni, de minden este hulla vagyok. Még idén négy, jövőre két napig fog jönni a hölgy. Hogyan állom meg a helyemet majd egyedül? Ha ennyire nem megy, inkább most jöjjek el? Nagyon szerettem volna ezen a helyen maradni, de kevésnek érzem magam és nyilván az is vagyok, labdába se rúghatok a többiek mellett.
2020. dec. 18. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi!


Majd belejössz. Akkor fogsz extra segítséget kapni a környezetedben dolgozóktól, ha látják, milyen motivált vagy a tanulásban, és odateszed magad a tanulás érdekében.


Minden kezdet nehéz.

2020. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Légy nagyon kedves a hölggyel, vegyél neki búcsúzóul drága ajándékot és kérdezd meg, hogy a továbbiakban, ha valamit nem tudsz, vagy kíváncsi vagy valamire, munkaidőn kívül felhívhatod-e ebben az ügyben? (Az új helyén nyilván nem értékelnék az ilyen hívásokat,)

Napközben írj össze 1-2 érthetetlen dolgot és amikor neki alkalmas, akkor egyeztessetek.

2020. dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jelent semmit, hogy ezt érzed. Ugyanilyen érzésem van több évtizede, ahányszor valami újba kell fognom, és tudod, mi a vicc? Hogy nagyon is megállom a helyem, sőt, a legjobb leszek mindenütt. Mégis ott van ez az érzés. Ne hallgass rá. Téved.
2020. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!