Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bolond vagyok? Már nèha...

Bolond vagyok? Már nèha magamban is kételkedek 28èves fiú vagyok de nem bírom megállni a helyem segítség nélkül egyedül az életben pszichés gondjaim vannak pánikbetegség, szorongás, depreszios stb,

Figyelt kérdés
Ès se nem úgy viselkedek se nem úgy gondolkozok mint egy 28 éves mikor valaki megkèrdezi menyi vagyok mindig meglepödök mèg ènis amikor kinmondom korom beliekkel nem jövök ki jól leráznak egy idő után hogy " gyerekes vagyok" és enis érzem hogy mintha egy nagy gyerek lennék pár kapcsolatom mèg nem volt se állandó munkám mert pár nap után rosszul lettem pánik roham jött rám vagy nem tudtam meg álni a helyem mit tehetnèk ezek ellen már egyre jobban zavar
2019. okt. 9. 07:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ideig óráig tudok úgy viselkedni mint egy "felnöt" de hosszú távon nehezemre esik kb ha jól emlékszem 14 éves korom óta van hogy nem úgy " fejlodok" ahogy kéne :(
2019. okt. 9. 07:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked nemcsak pszichés gondjaid vannak, de fogalmazni és írni sem tudsz 28 éves létedre.
2019. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ott kezdődik a gond, hogy 28 évesen fiúnak tartod magad.
2019. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtudlak érteni. Hasonlóan érzem magam 25 évesen kivéve hogy dolgozom de nagyon rosszul érzem magam emberek között. Ha segítene írj rám nyugodtan,beszélgessunk
2019. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként meg évezredek óta a stressz ellen a legjobb orvossága a mulatozás, zene, tánc, italok és csajok, kiegészítő kelléke lehet finom ételek, drogok, luxus környezet, orgia.
2019. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lepontozták az utolsót a fogykósok :D
2020. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!