Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan frusztrál hogy ismerős...

Jogosan frusztrál hogy ismerősi körben csak én nem kaptam semmit a munkahelyen karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben mindenki kapott valamit. A skála persze széles, a 10.000 ft-os utalványtól az ajándékcsomagon át, a 13. havi bérig és a 200.000-es prémiumig.

A munkahelyek skálája is széles: kis cég, nagy cég, közszféra, multicég.

Van olyan ismerősöm, aki 3 hónapja dolgozik egy helyen és már kapott.


Mindenütt adtak valamit.

És itt vagyok én egyedüliként, olyan helyen amely soha se nekem se senkinek semmit nem adott. Soha egy fillért se.

És azért nem épp 3 hónapja jöttem, helyette sok éve.

Ez az egész jogosan frusztrál, vagy ez van és kész?


2020. dec. 22. 18:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Akkor menekülhetsz te is. Én pszichológusként dolgozom, állami szférában nettó 140-ért. De tudom, hogy ez nem lesz mindig ìgy, lesz majd jobb fizetésem is, de azért tenni kell. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha cégnél dolgozol, főleg Pesten, van lehetőséged váltani, ez biztos. A mi szakmánkban kezdőként meg kell mászni a ranglétrát. De én azt gondolom, hogy mindenki maga tudja, hogy mit vállal. Ami nem jár, az nem jár. Ennyi.
2020. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"De én azt gondolom, hogy mindenki maga tudja, hogy mit vállal. Ami nem jár, az nem jár. Ennyi."


azt senki se vállalta hogy belép egy helyre és még 4-5 év múlva is ugyanannyi lesz a bére mint akkor amikor belépett józan ésszel senki se számít rá hogy van olyan trágya tróger cég amely képes lenne 4 évvel később is ugyanazt a bért adni.


ha jár, ha nem jár, ez akkor se oké-el is húznak az emberek!


ha jár , ha nem jár!

2020. dec. 24. 14:18
 23/23 anonim ***** válasza:
Továbbra is az a kérdés, miért vagy ott most is? Semmibe se kerül elkezdeni másik helyet keresni, de lehet a Covid miatt nem mersz. Nem tudhatom. De jót akarok, hidd el.
2020. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!