Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes olyan munkahelyen a...

Érdemes olyan munkahelyen a körülményekért, jogainkèrt harcolni, ahonnan mindenki lelép, amikor lesz egy jobb lehetőség?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan. Ha a vezetosegnek jo, hogy csak ugrodeszka / atjarohaz a munkahely, akkor eszuk agaban sem lenne valtoztatni.
2020. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A körülmények javulása automatikusan eredményezi a jobb lehetőségek számának csökkenését, vagy minimum szinten tartását.
2020. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem érdemes...


Én dolgoztam ilyen helyen, harcoltam is, az lett a vége, hogy elküldtek meg még ráadásul Ők fel is jelentettek a rendőrségen, most megy a harc egy ügyésszel meg majd járkálhatok évekig rendőrségre meg bíróságra. Közbe pedig jobb helyen vagyok, jobb a fizetés is, kb. 150 ezer ft-tal kaptam többet idén év végén mint tavaly ilyen tájt és rágom a kefét, hogy azt a xar helyet évekig nem tudom elfelejteni + lehet még nyomot is hagy.


Hidd el, jobban jársz, hogy ha keresed a lehetőségeket és ha tudsz, koccolsz arról a xar helyről.

2020. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!