Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítenél abban, hogyha ezt a...

Segítenél abban, hogyha ezt a dolgot szeretem, milyen szakmában tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Imádok csoportosítani. Tényleg, szórakozásból rendszerezem a konyhaszekrényt, ruháimat, cipőimet, fűszereket, a kedvenc játékaim amit szabadidőmben játszom mind csoportosítós rendszerezésesdi(fekete özvegy, folyadéktöltögetésesdi, korongok áthelyezése)


Viszonylag későn, huszonévesen esett le, hogy ez kikapcsol, örömmel tölt el, és szívesen csinálnám órákon át(és csinálom is)..


Hogyan válasszak hozzá akár egyetemi szakot, akár szakmát?


Magasan átlag feletti iqval rendelkezem és hatalmas a monotóniatűrésem, akár egy egész nap képes vagyok ugyanazt csinálni evés ivás nélkül is, viszont csak napi 8 órás munkarend jöhet szóba..


Dolgoztam már pár dolgot és most esett le, hogy ezt imádtam a legjobban, imádtam pl cipőboltban dolgozni, mert én alakíthattam ki hol legyenek a téli cipők és méret szerint rendezgettem őket, vagy imádtam kasszázni, mert szépen sorba pakolgattam a pénzt, de szerettem gyöngyboltot is vezetni, mert ott én határoztam meg a boltban a dolgok helyét és képben voltam miből mennyi van.


Szóval minden "vacak" munkában ezek töltöttek el örömmel, csak valahogy eddig sosem esett le. Szeretnék megtalálni egy magasabb kaliberű munkát, ahol kedvemre rendezkedhetek és elismerik, bármit megtanulok:)


Egyetemen eddig 3 szakra jártam, de egyikből sem diplomáztam, a diplomamunka előtt mindig váltottam.


Valami testhezállót keresek, kérlek segítsetek, mert erre nem tudok rákeresni! Még annyi, hogy nem akarok egész nap gép előtt ülni, ha nem muszáj, így a táblázatkezelés ki van lőve, de persze ha nincs jobb ötlet, akkor az lesz.



2020. dec. 31. 10:18
1 2
 1/15 kicsibarany ***** válasza:

Megírhattad volna, hogy mi volt az a 3 szak, amit végül otthagytál.


Amúgy pl logisztikus, kirakatrendező, könyvtáros

2020. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Raktáros vagy ilyesmi
2020. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Logisztikus? Hmm ez nem is rossz.


Könyvtáros volt az első, amit otthagytam:) infót és műszaki menedzsert hagytam ott, mindegyikből van pár félévem, menedzserből a legtöbb, de inkább csak azért, mert valamennyire mind átfedésben van. Illetve egy okjs marketingen is voltam.


A kirakatrendezők irtó keveset keresnek és kicsit nagyobb presztízsű munkát szeretnék, de ez a logisztikus, ez egészen tetszik, megszervezni mi mikor hova hogyan jusson el a lehető leggyorsabban:) Persze biztos ősz a haja mindnek, mert ott van benne az emberi tényező..


Köszönöm, sokkal jobban érzem magam:)

2020. dec. 31. 10:45
 4/15 A kérdező kommentje:
Gyorsan csekkolom mi kell hozzá, illetve milyen tárgyaik vannak
2020. dec. 31. 10:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Na, ez elég meredeknek látszik, azt hiszem első félévre beiratkozok sima felsőfokúra, aztán átmegyek keresztféléven nappali BSCre, ha bejön:)
2020. dec. 31. 10:57
 6/15 kicsibarany ***** válasza:
Még annyi, hogy remélem tisztában vagy vele, hogy ha elhelyezkedsz a szakmában, akkor nem lesz szükség minden tantárgy ismeretanyagára a munkavégzéshez. Elég lehet ha 1-2 specifikus tantárgy bejön valamelyik szakról. Infós végzettséggel mondom ezt.
2020. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jobban jársz egy okj-val.
2020. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Á, szeretek tanulni, meg ha már csinálok valamit, szeretem jól csinálni, maximalista vagyok, ez tesz boldoggá
2020. dec. 31. 11:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretsz tanulni, de nem sikerült egy értelmes papírt sem összeszedni?

Nyelvet beszélsz?

Én logisztikai területen vagyok vezető, erősen elgondolkoznék ezek alapján, hogy felvegyelek-e egyáltalán adminisztrátornak is.


Árufeltöltőt írtam volna, de ha irodai munkát akarsz, akkor az egyik diplomát szerezd meg, nyelvvizsgázz le és irány egy SSC

2020. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

2 nyelvvizsgám van, az egyik felsőfokú, franciául meg alap szinten tudok, de arról nincs papírom, valamennyit be tudok mutatkozni mesélni magamról meg ilyesmi. Sok kreditem van, rengeteg felvételi pontom, de mindig meggondolom magam, "nem akarom ezzel tölteni az életem" és a "nem értek semmihez" általában ezzel hagyom ott szakokat.


Vicces is lenne, ha egyáltalán elgondolkoznál rajta, hogy felveszel e, hiszen egyelőre közöm sincs az egészhez:)


A tanulmányi eredményeim jók, de a hosszú távú elköteleződés, egy életre szóló döntést hozni.. nagyon kritikus vagyok, sajna ez a magánéletemre is igaz. Ja és nő vagyok:)


Na mindegy, most lelkes vagyok, aztán meglátom meddig tart ki.

2020. dec. 31. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!