Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A toxikus, öreg, boomer...

A toxikus, öreg, boomer kollégákra miért néznek fel sokan, ahelyett, hogy kirúgnák őket vagy nyugdíjaznák őket?

Figyelt kérdés
Miért érzem ezt, hogy az ilyen 45-60 éves generáció teljesen máshogy működik, és nem értik meg, hogy nekem, 29 éves munkavállalónak nem ok, ha be kell járnom az irodaba, szívesebben dolgozom otthonról, meg nem azzal telnek az estéim, hogy a cégnek áldozom be a szabadidőm?

máj. 23. 21:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Például mert több èvtizedes tapasztalatuk van?!
máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyunk egyformák és ez nem csak generációkra igaz. Én 26 éves vagyok és nekem teljesen rendben van bemenni az irodába. Az se zavar, ha a 17:55-ös busszal megyek haza. Azért is mert az élethelyzetem ezt "lehetővé" elfogadhatóvá teszi, meg amúgy szeretek buszozni is. Te más vagy mint én, másak az igényeid, és ez rendben van.

Meg eleve a home office mostanában lett népszerű (igaz?) és akik nem ehhez szoktak hozzá évtizedekig, azok nem fogják olyan szemmel nézni, mint te.

Az idősebb kollégák mindig előnyt élveznek a fiatalabbakkal szemben, amúgy ez engem is bosszant időnként, akkor ha előszeretettel vissza is élnek vele. Sokat jelent, hogy már régi, bevált bútordarabok, meg az is benne van, hogy van aki bekedveskedte magát, nem jó értelemben. Az ilyennek isszák a szavát. Sokat nem tudsz tenni ellene.

máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Duke81 ***** válasza:
82%
Tudod a munkába bejárás nem szeretet kérdése. Senkit nem fog érdekelni, hogy szeretsz e ott lenni. Ha ilyenekért picsognék odabent a munkahelyemen akkor első körben kiröhögnének, második menetben meg kirúgnának a francba!
máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%
Mert mind egyeddül építette fel a fél-, ha nem is az egész országot, osztan erre milyen büszke má'n.
máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Lassan 30 vagy, ennyi ésszel. 😅Szerintem várj még 30 évet és tedd fel újra a kérdést.
máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Micimacko67 ***** válasza:
80%
Kérdező, te miből gondolod, hogy 30 év múlva te nem leszel toxikus, boomer kolléga?
máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Mi a baj velük azon kívül, hogy valamiben nem ugyanazt preferáljátok?
máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

Ahelyett, hogy tököt növesztenél, és a főnöködet kérdeznéd meg erről (az egyetlen személyt, akinek hatáskörében van erről rendelkezni), idejössz picsogni, mint egy óvodás, hogy "dehátmiazhogynekembekellmennidolgozni?"


A boomerezésért további mínusz 10 pont.


Jó vergődést.

máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%
Csak nem gondolod,hogy egy 29 éves kisgyerek miatt kirugdalnak normális felnőtt embereket,csak azért,mert neked ez ok,meg ez nem ok,meg hogy te mit csinálnál legszívesebben.
máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

Na, megint egy "boomerező"...

Téged vagy vertek a szüleid, vagy nem.

máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!