Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban titkoljam el a diplomá...

Valóban titkoljam el a diplomámat egy gyári munkánál különben szétszednek a leendő munkatársaim?

Figyelt kérdés

Már felvettek de még nem kezdtem (majd jan 4).

A Hr-es aki felvett azt mondta, mivel ez egy betanított meló, ahova alapvetően 8 általános az elvárás így el ne mondjam senkinek, hogy diplomás vagyok.

Mert szétszednek (szóban, verbálisan ) a leendő munkatársaim.

Azt mondja a HR-es látott már ilyet nem én leszek az első diplomás a soron. Nem húzta sokáig, 1 hónapig se. Egész nap más se hallott, csak az ugatást a trolloktól, hogy naaa ezééééé tanúúúútááá??

Valóban igaza lehet a HR-esnek?


2020. dec. 31. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

tegyük hozzá, lehet prolizni nyugodtan, én is agyfszt kapok tőle, amikor bemutatkozik, hogy "szabó pistike vagyok, nagyon nagyon fontos diplomás ember."

ki nem szrja le, hogy ki mit kérkedik a három évével, amit feleslegesen eltöltött a felsőbbrendű nyávogással (jártam egyetemre, de jó gyorsan megundorodtam tőle, tudom miről beszélek)

2020. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"hogy ki mit kérkedik a három évével, "


Én osztatlanra jártam, nálam ÖT az a három...


aztán rádobtam egy Msc-t + 3 év így már nálam 8 az a 3.

2020. dec. 31. 15:44
 13/16 A kérdező kommentje:

" amit feleslegesen eltöltött"


Mondjuk annyit mondok, hogy a gyári hűdejózsiknak attól habzik a szája mert tudják hogy ez nekik a végállomás. Ők már onnan soha ki nem jönnek. Mehetnek persze ezer helyre, de 8 általánossal marad a gyár-tizenkettő 1 tucat.

Míg nekem a gyár csak egy állomás, és nagyon remélem hogy rövid állomás. 2-3 hónapnál nem több.

2020. dec. 31. 15:46
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Én kétdiplomás lány vagyok, eddig az összes munkahelyemen úgy volt, hogy eleve már a CV-m felét ki kellett törölnöm, hogy egyáltalán felvegyenek, aztán meg a munkahelyen primitív emberekkel dolgoztam együtt, sokszor a feletteseim is alulképzettebbek voltak nálam, de ami a lényeges, hogy IQ-ban is alattam voltak, ami miatt nagyon szenvedtem...


Szóval általában én igen, eltitkolom a végzettségeimet, mert nem nagyon érek velük semmit, csak rondán néznének rám, nem illek be a társaságba stb.


Talán te is jobban jársz, ha ezt teszed.

2021. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért ha lehet minél előbb keress magadnak egy végzettségedhez passzoló állást. Most még elnézik neked, hogy nincs gyakorlatod, bár lesznek akik ezért lekezelnek, de találsz majd olyanokat is, akik segítenek. Tíz év múlva már nem nagyon lesz aki segítsen, hiszen elvárják tőled a korodhoz illő gyakorlatot. Ráadásul komoly fizetési gondokat is okozhat.
2021. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, titkold.
2021. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!