Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verbálisan bántalmaz a kollégá...

Verbálisan bántalmaz a kollégám. Helyes ha így reagálok?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. A kollégám 46 éves férfi. Rossz a házassága, tudom hogy többször fizikailag bántalmazta a feleségét. A nő már elhagyta.

Az elején még kedves volt velem, de minden jelentéktelen dolog miatt megsértődik, volt hogy többször messengeren letiltott. Mindig neki lehet csak igaza. Többször szavakkal bántott, volt hogy elsírtam magam. Ha nem veszek róla tudomást, nem beszélek vele, akkor békén hagy, keres magának új áldozatot? A feleségevel is így viselkedett.. Mit tegyek?


2021. jan. 6. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad. Mi az, hogy verbálisan bántalmaz, hát te nem tudsz visszaszólni? Ha egyszer kiosztanád rendesen, biztos nem szólna többet.
2021. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátként tekintettem rá,ő is rám. De volt olyan, hogy elfelejtettem válaszolni messengeren, akkor letiltott, pár nap múlva oldotta. Rendszeresen bocsánatot kér, olyanokat mondott hogy nem érdemelem meg a barátságat. Volt hogy minden ok nélkül nem szólt hozzám napokig.
2021. jan. 6. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Kollégád, vagy főnököd? Ha inzultál, akkor én markáns eszközökhöz folyamodnék. Zsebbe dugott mobil és hangfelvétel. Majd amikor megvan, akkor irány a főnök, és kirugatni, lehetőleg fegyelmivel, hogy máshol se kapjon egykettőre állást!
2021. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Máskor jobban megválogatod a barátaidat .
2021. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baratkent hulye veled, nem kollegakent. Maradjon csak munkatars.
2021. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele? Tiltsd le, felejtsd el. Nem kell sehogyan se reagálnod, mivel nem tartozol neki semmivel. Ez már rég nem kollegiális viszony, barátságnak megint nem nevezném, egy tipikus mérgező kapcsolat tüneteit írtad le. Ezek után már kollégaként sem tudnátok együtt dolgozni (ha még nem kérted, a helyedben mindenképpen kérném az áthelyezésemet). Alapszabály, hogy a munkahely, az munkahely, nem szabad összekeverni a szociális, főleg nem a szerelmi életeddel.
2021. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen emberel szoba sem állnék, nem hogy cheten beszélgetni??!!

Not bántanazni egy fefinek szegyen.

2021. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!