Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúghatnak emiatt? Te mit...

Kirúghatnak emiatt? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha a munkahelyen visszautasítok egy olyan munka elvégzését, ami nem a munkaköröm része, és lelkileg számomra megterhelő lenne, akkor ezért kirúghatnak? Ti hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Alapvetően elég alkalmazkodóképes vagyok, és jó munkaerőnek tartom magam, nincs velem gond.



2021. jan. 7. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennél kicsit konkrétabban kellene megadni, mi az, amit nem vagy hajlandó elvégezni, és mi a munkaköröd. Ugyanis igen nagy jelentösége lehet.
2021. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkaköri leírásodban nem szerepel benne kötelességként az adott szakma akkor nyugodt szívvel vissza utasíthatod és nem rúghat ki emiatt.

Utalj rá, nyomd az orrába a munkaköri leírásod és kérd meg, hogy mutassa meg hol szerepel ez.


Ha nem tudja megmutatni akkor nincs több kérdés, nem vagy köteles elvégezni.

2021. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barmikor ellenkezhetsz a fonokoddel de o is erezheti ugy, hogy nem te vagy a megfelelo alkalmazott.
2021. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék konfrontálódni, jó a kapcsolatom a főnökömmel.

Magas helyen kéne megcsinálni valamit miközben tartok a magasságtól. Utóbbiról senki nem tud, és megalázónak tartanám elmondani.

2021. jan. 7. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem megalázó, hanem egy értelmes magyarázat lenne, hogy miért nem akarod elvégezni az adott munkát.
2021. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondd azt,hogy szédülsz.

Bár irodában dolgoztam,nekem hasonló nem volt gond.

2021. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős. Szerintem szólj róla, vagy ha lehet kérj belebúlyos övet és kösd ki magad. Én biztosító nélkül másztam fel egy híddarura mikor lenéztem kisebb pánik jött rám. Nálunk azzal fenyegetőztek "ha nem mész fel, akkor holnap az üzemorvosnál kezdesz, és kershetsz másik munkahelyet.". Volt egy belebúlyos heveder 3emberre.
2021. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!