Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Összes kulcs leadatása egy...

Összes kulcs leadatása egy munkahelyen mire utal ha nem rúgnak ki?

Figyelt kérdés

A munkahelyen csomó helyre volt kulcsom, irodák raktár irattár szekrények stb.

Írattak velem egy listát mihez van kulcsom gyanútlanul megírtam.

Másnap közölték hogy ami a listán van kulcs, azt azonnal adjam át.

Átadtam. Most semmihez sincs kulcsom, úgy kell kuncsorogni mindig ha valahova be akarok menni és épp zárva van.

Senki mástól nem vettek el semmit, csak tőlem.

Nem értem : ilyen akciót nem kirúgáskor csinálnak?

Mert ez szeptemberben történt, most január van, és itt vagyok , dolgozok, szóba se kerül a kirúgás.


2021. jan. 7. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

hát?

a jelenlegi mo i viszonyokban méltányolás?

gondolom viccelsz.

500ezer friss munkanélküli,vagyis az állások 90% ában van a helyedre 60-80 másik ember aki kevesebbért is vállalja ugyanazt.

a cégeknél átjelentve mindenki minimálbérbe a többi zsebbe.

jelenleg az a méltányolás,hogy nem rúgták ki pöccre.

hiába nem volt ellene bizonyító erejű vád.

2021. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A méltányolás azt jelentette volna, hogy visszaadják a kulcsait. Ha mostanáig nem adták vissza, akkor már nem is fogják, hiába dolgozna ugyanúgy.
2021. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Minek etetitek a munkaügyes trollt???!
2021. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
13 akkor jól gondoltam, hogy ő az. :D
2021. jan. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Ez a kérdés már volt, nem? Erre gondolok, ebben is benne van, hogy lecserélték a zárakat: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..
2021. jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
15-ös, nekem is pont ez jutott eszembe, hogy volt már ehhez hasonló kérdés :D
2021. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem szokott emlékezni mit ír ki, meg lopja az ötleteket is ;)
2021. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmire nem utal. Normál esetben a kulcsokat egy gyűjtő-tároló helyen tartják, ahol aláírás és időpont rögzítése ellenében lehet felvenni, ill. leadni azokat. Ezt úgy hívjak a legrövidebben megfogalmazva, hogy rend. Előfordulhat, hogy feltűnt valakinek a tárolóhely üressége vagy sokat hallgatott valakitől azért, mert senki nem vitte vissza huzamosabb időn keresztül a leadandó kulcsokat. Új munkaerő is lehet a háttérben, akinek igénye van arra, hogy értelmét lássa a munkájának - és ha ebbe beletartozik a kulcsok nyomon követése is, akkor nem meglepő, hogy "visszaszerezte" azokat. Ha az enyém lenne a kulcsok sorsának figyelemmel kísérése, akkor az első dolgom lenne, hogy becserkészném a kulcsokat, a második pedig az, hogy a különösen nagy anyagi felelősséget jelentő helységek ajtajain azonnal lecseréltessem a zárakat - akár saját költségre is, mert 30 ezer forintot befektetni nem pénz 15 millió forint tevőleges védelmébe.
2021. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!