Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már 1 éve együtt vagyok a...

Már 1 éve együtt vagyok a főnökömmel és már meguntam hogy titkolni kell. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hazudni kell mindenkinek meg a szüleimnek is hogy nincs senkim 🤦🏻‍♀️

Beszéltem már vele erről hogy ne titkoljuk mert én már nem bírom. De ő nem akarja hogy ez kiderüljön.

Munkahelyen könnyű titkolni a többiek előtt mert egésznap nem is látom őt csak néha ha valamit mondani akar az is csak pár perc.


2021. jan. 12. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Elég süsük vagytok, hogy erre eddig nem jöttetek rá: valamelyikőtöknek állást kell változtatnia, aztán nem kell titkolni tovább.

De azt nem értem, szüleitek előtt miért kell titkolni? Tőlük visszajutna a munkahelyre?

2021. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
És ha a főni szégyell? Én biztos nem lennék olyannal aki nem vállal fel..
2021. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Milyen hátrányotok származna abból, ha kiderülne? Sok pár dolgozik egy munkahelyen.
2021. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha komoly a dolog, es nem csak valami szereto vagy, akkor tok egyszeru: keress masik munkahelyet. Persze, o is felmondhat, de valoszinuleg egy vezetoi poziciot nem szivesen hagyna ott az ember.

Viszont az tenyleg gyanus, hogy meg a szuleidnek se mondhatod el..tuti nem hazas?

2021. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szüleimnek azért nem mondom el mert nem bízok bennük anyukám pletykas, kitudja kinek pletykalná el.

Azt tudjuk hogy állást kéne változtatni csak ő nem akar. Mondtam hogy akkor én és azt mondta hogy ne. Neki jó így titkolozni🤦🏻‍♀️

2021. jan. 12. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Azt meg próbáltad vele beszélni, hogy legalább a szüleitek előtt ne titkoljátok?


Még munkahelyen a kollégák előtt vagy a barátok elől még rendben van, mindenki megérti. Nem mindenkinek vannak nagyon megbízható barátai...de legalább próbáljatok meg közös kompromisszumra jutni.

2021. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen mindenképp titkolni kell.

Én műszakvezető vagyok és ha kiderülne, hogy lenne valami egy dolgozóval az nagyon aláásná a tiszteletet.

Mert akkor azt hinnék az protekciós, bármit megtehet stb.


Ha jót akarsz akkor titkolod majd továbbra is.

Egyszer összejöttem egy csajjal. Megbeszéltük, hogy titkolni fogjuk.

Erre kirakta a képemet a telefonjára háttérképnek. A buszon mindenki látta hogy velem beszélget facen, elmondta bent két embernek stb.

Azt érte el vele, hogy dobtam és letiltottam mindenhol.

2021. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4# Neem házas. Minden este együtt vagyunk, együtt alszunk.
2021. jan. 12. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Neki jó így titkolozni"


Ez beteges!

Nem akar felvállalni!

Rossz előjel!

Állj a sarkadra, és jelentsd be, hogy nem akarod tovább titkolni, ezért igenis nézed a hirdetéseket, és amint tudsz, elmész másik helyre. Ha ezt nem hajlandó tudomásul venni, akkor részedről itt és most be van fejezve a kapcsolat.

2021. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát pedig titkolni kell.
2021. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!