Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen ezt hogy szokták...

A munkahelyen ezt hogy szokták fogadni? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadják a munkahelyen (pontosabban a főnök), ha valaki önszántából lelép? Haragszanak? Megkérdezik az okát? Vagy nem foglalkoztat senkit? Vagy ez munkahelyfüggő?

Engem érdekelne, hogy ha tegyük fel valaki felmond bármilyen okból egy munkahelyen, akkor ezt hogy szokták fogadni?

Ti csináltatok már ilyet? Mi volt a reakció? Mi volt az indok?

Ha valami komoly, problémás dolog áll a háttérben, például a házastárs más városban kapott munkát és oda költöztök, vagy a nagymama állandó segítségre szorul, azt gondolom meg tudják érteni, de volt már olyan, hogy csak azért mondtatok fel, mert valamiért így jobb volt nektek vagy esetleg kiégtetek?


Hogy mi vitt erre a kérdésre, azt nem írom le, mert akkor biztos túl hosszú lenne és alig olvasná el valaki. Az is tök jó lenne, ha mindenki leírná a tapasztalatait.



2021. jan. 13. 22:07
 1/5 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Az én esetemben megkérdezte a főnök az okát, és hogy tehet-e valamit, az ügyben, hogy elálljak a felmondástól. Miután közöltem, hogy a döntésem végleges, mondta, hogy sajnálja, és bármikor visszamehetek, ha úgy hozza az élet.
2021. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A felmondásom pillanatától az összes kollegám ugy nézett rám mintha vmi ufó lennék, kerültek, levegőnek néztek stb és ez több helyen is előfordult. Egészen addig keresték a társaságom. Furák az emberek, nembaj, nekem jó.
2021. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát az biztos hogy nem szoktak neki örülni, asszem eddig 3x mondtam föl. egyik főnököm levegőnek nézett onnantól, személyes sértésnek vette, pedig élhetetlen volt a munkahely, sorra mondtak föl a kollégák. többi kettőt nem érintette jól, de tök hamar túltették magukat rajta, és elfogadták a helyzetet.
2021. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó, első munkahelyemen en mondtam fel, annak ellene hogy nagyon rendes volt a főnök, mint ember, csak eppen jatszott a bejelentessel meg a fizu sem volt olyan hű de sok, ugyhogy kineztem magamnak egy masik munkahelyet, vazoltam elotte a helyzetet es megertette, kb. 1 hetet meg ott voltam, es utana par alkalommal beugroskent is dolgoztam. Jó viszonyban maradtunk.

A masodik felmondasom nem sikerult ilyen jól, ott is előre tudtak, tudtak helyettem mast keresni, en ugy gondoltam bekevel valtunk el, de azota megszunt a kommunikacio (feligmeddig rokon a volt főnök). De nem is banom.

2021. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi cegunk egy kesz atjaro haz, van 10 stabil ember, a tobbiek jonnek mennek:D
2021. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!