Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen főnöki gondolkodás ez,...

Milyen főnöki gondolkodás ez, mi a véleményetek az ilyen főnökről?

Figyelt kérdés

Új osztályvezetőnk lett, eddig 8-tól 4ig ott kellett pontosan lennünk mert a munkaidő ettől eddig tart...

Az új főnök most kijelentette, hogy nem érdekli merre vagyunk, hol vagyunk mit csinálunk, de telefonon legyünk elérhetőek, a kiadott munka mindig pontosan legyen meg határidőre, lehetőleg hibátlanul.


2021. jan. 17. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Gondos, lelkiismeretes főnöki gondolkodás ez.
2021. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hogy nem kell bent lennünk ez a furcsa számomra
2021. jan. 17. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Németben a cégnél ahol dolgozom hasonló mentalitású vezetőség van, nagyon szeretek melózni így. A szabadság érzése megfizethetetlen,meg az is jó dolog hogy bíznak az emberben. Én ezzel soha nem élnék vissza.A cégnek pedig jól megy a szekér, még most a vírusválság alatt is. Szóval nem feltétlenül az a célravezető ha szopatják az embert orrba-szájba.
2021. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon normális, rendes, korrekt, igazságos.
2021. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Rugalmas és újító gondolkodás.

Sokkal jobb teljesítményre képes ösztönözni,ha ilyen engedékeny,de közben meg is követeli,hogy a munka el legyen végezve.

Nekem tetszene,ha olyan munkakörben lennék,ahol ez megoldható.

2021. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"de telefonon legyél elérhető": vagyis egész nap rendelkezésre kell állnod...

Szabi,betegszabi alatt hogy van?

2021. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ezt hívják szerintem rugalmas munkarendnek és teljesen rendben van, ha a "legyél elérhető"-t normális keretek között kell érteni.


Kérdés, hogy alapítványi iskola-e vagy valami más munkahely

2021. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szabi,betegszabi alatt hogy van?


Munkaidőben csak mikor nem vagy szabin..

2021. jan. 17. 12:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy hivatal amúgy..
2021. jan. 17. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy nálatok hogy van? Kérdezd a főnököt. De alapvetően igazolt távollét esetén nem kell elérhető legyél. Az már más szint, ahol előfordul, hogy tényleg fontos hogy elérhető legyél. Nem a pultos az okmányirodában
2021. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!