Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már 1 éve dolgozom a jelenlegi...

Már 1 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. A fizetésem nem kötöttem el csak tényleg a létfenntartáshoz szükseges dolgokat vettem meg. Félek hogy bármikor elbocsájthatnak és akkor tudjak a tartalékomból élni. Normális ez az állapot?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 05:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A felelmem talan nem alaptalan.

Már nyár óta szórják ki az embereket. Managereket bocsájtottak el azonnalival. Egyszer csak kapom az eMailt h XY-t ne keressük nincs már a cegnél. Kirugtak.


Csicskaztatas nincs, eddig sehol ilyen erzesem nem volt. Kerlek/légyszives - ez a kulturalt hangnem van. Nagyon sok pozitiv visszacsatolast kapok a kollegaktol. Az ö elismeresük nagyon sokat szamit.

A munkam csak fél gözzel nem tudom csinalni, mert elegedetlen lennék saját magammal. Ha csak 200- ert kellene tolnom akkor is megprobalnam h mindent beleadjak.


Volt egy munkatarsam a regebbi munkahelyemen. Felelösseg nagyon nagy volt. Ö annyira félt a hibaktol h idövel rament a hazassaga, elvaltak. Igenytelen lett sajat magaval szemben is. Alkohol lett a baratja.


Ettöl félek en is.

2021. jan. 21. 05:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól h kultúrált hangnem van attól még lehet valakit csicskáztatni,ha látják az emberen h mindennel lehet ugráltatni,akkor rátolnak mindent.
2021. jan. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Fizetesemeles: persze lehet többet is kerni ha megadjak. Minden cegnek X összeg all rendelkezesre berfejlesztesre.

Aki nem kap emelest az vegye ugy, hogy kirugtak.


En nem szamitok sokra, mert magasabban szálltam be, mint a kollegaim. Pontos összeget nem tudunk de amilyen celzasokat tettek, abbol következtetni lehet.

2021. jan. 21. 06:09
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Jólvan ,látom már sikerült magad annyira belelovalni h ez a cég túszul fog téged ejteni...Így nem lehet élni...
2021. jan. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Jól diagnozstizált, én is csak annyit írnék #8-ra, hogy máshol se lenne, jobb, ott is ugyanígy belelovalnád magad a hüleységbe.


#7

2021. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed. Mi a feleségemmel vagyunk így, az ő fizujából ritkán költünk, az enyémből kijøvünk (2 gyerekünk van, így van még 26600 Ft családi pótlék és 40e ft adókedvezmény is). A lakásban az ablak cserét, és az előző kocsit ő fizette, de alapvetően eltesszük az ő keresetét, ha baj lenne a tartalékból egy darabíg el lennénk.
2021. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!