Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan lehet tudni, hogy ki,...

Honnan lehet tudni, hogy ki, hogyan viszonyul a dolgokhoz, emberekhez?

Figyelt kérdés
Van egy szőke, alacsony kollèganőm. Mindig elvárja a segìtséget, mert mindent egyedül kell megcsinàlnia, persze segìtenek neki az emberek, mert ez a munkàjuk része.Szeret nagyon kommunikálni, de azt veszed èszre, hogy akivel beszél a nap folyamàn, az teljesen kifordul magàból, bunkó lesz a környezetével. Nem vagyok jó megfigyelő, hogy most akkor ő jószìvű, aztàn az a tapintatlan, akivel beszélt, vagy fordìtva működnek a dolgok? Èn azt látom, úgy tud az ember èrvènyesülni a saját èletèn belül, ha csak magàval foglalkozik. Csak tippek kellenek, hogy hogyan tudhatom, hogy kihez, hogy viszonyuljak?
2021. jan. 20. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkihez megelőlegezett tisztelettel és fenntartásokkal viszonyulj. Egy idő után, ha te magad picit többet beszélsz valakivel a jóreggelt szépidőnk van ma bájcsevejnél akkor a véleménnyílvánítása és a stílusa alapján már vonhatsz le következtetést, csak nem véglegeset
2021. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki kedves velem azzal kedves vagyok aki meg nem azzal meg nem vagyok kedves.
2021. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!