Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért veszìtik el az emberek...

Miért veszìtik el az emberek a munkahelyen saját magukat? Az is lehet, hogy kezdetben màs képet mutattak magukról?

Figyelt kérdés
Minden rèszlegen azt hallani, hogy problémák vannak, a főnök nem làtja el a feladatait, nem a beosztása szerint viselkedik, megváltozott. Aztàn keresi az ember a problèmák gyökerèt. Nyilvàn a vezetősèg tehet róla, viszont ők előttük meg nincsenek bajok, mindenki vidám, szereti a munkáját. A vezetők is kiegyensúlyozottak a munka ès az èlet területèn. Akkor hol vannak a problèmák, ha a kiindulási pontok is takarva vannak? Szerintem, ha mindenki önmagàt adja, esetleg azt az ènjét, amit kezdetben megismertek, akkor az lehet a megoldás a felmerülő szituàciókra. Nem? Nagyon naìv vagyok? 18/N
2021. jan. 21. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Most csak 18/N vagy? Eddig 38/N voltál Bazsi.
2021. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Bazsi vagyok. Szeretnèk vàlaszokat a kérdèsemre.
2021. jan. 21. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után az ember megunja a próbálkozást, ha azt látja, hiába bármilyen jobbító észrevétel, nem foglalkoznak vele. Én is már csak vegetálok, amíg nem találok másik munkát.
2021. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!