Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a max idő amennyi...

Mennyi volt a max idő amennyi kibírtatok egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nekem úgy fest a max az 3 év. Ezután már nem tudom elviselni a rutint, ugyanazokat az embereket, ugyanazt a helyet, a monotonitást stb.
2021. jan. 22. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
8 év volt, de cégen belül 3 évente én is teljesen más területre mentem. Nekem az a tapasztalatom, hogy 3 évente úgy is változnak a körülmények, és többnyire nem a nekem megfelelő irányban, így nekem is lépnem kell. És nem, nem vagyok fiatal, ötven leszek, harminc éve így dolgozom.
2021. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is majdnem 3 év volt. Ez egy gyár volt, szerettem a részleget ahol dolgoztam, de aztán megszűnt. A fele embert kirúgták, a másik felét elpakolták máshová, de a vezetőknek kiadták, hogy üldözzenek el minket minden lehetséges módon, hogy mi mondjunk fel, mert az szebben mutat a statisztikákon. Próbáltam kitartani, aztán végül kaptam egy egész értelmes munkakört, de végül felmondtam. Ezek után más gyárakban már nem bírtam soha pár hónapnál tovább. Pár év kihagyással elhelyezkedtem egy másik gyárban, ott 2 évig bírtam, túl nagy volt a mobbing, amúgy bírtam volna.
2021. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
6 év, de a 6 év alatt 3 munkaköröm volt és a harmadi munkakörben át is tettek a cég egyik külföldi irodájába. A mostani helyen 3 éve vagyok, ez a második munkaköröm a cégen belül és az első olyan hely, ahol tényleg szeretek dolgozni, szóval innen nem sietek semerre.
2021. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

5 èv. Àllìtòlag 3-5 èvente váltani kellene hogy ne fásuljon be az ember fia.

Èn már inkább egy saját vállalkozást csinálnèk csak nehèz diò az is.Igy is örökkè dolgozok akkor ezt magamnak is megcsinálhatom ès mèg esèlyem is van kiszabadulni az örök robotbòl.

2021. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év.
2021. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

15 éve vagyok életem első és eddig egyetlen helyén és nem tervezek változtatni ha rajtam múlik semmikor.

15 év múlva HA még élek és HA még meglesz a hely és HA nem rúgnak ki, én itt leszek ahol most.

2021. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3,5 év.

Viszont 20 éve vagyok vállalkozó, ha úgy vesszük, ez is munkahely, akkor meg 20 év.

2021. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3 év, 3 hónap.
2021. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18 éve vagyok egy cégnél, a harmadik munkakörben.

Gyed után kerültem először egy másik munkakörbe, a jelenlegi pedig végre a végzettségemnek megfelelő. Ebben is voltam gyeden, de az utódaim nem bírták a strapát, így másfél év után visszajöttem egész jó feltételekkel. Most hülye lennék felmondani.

2021. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
4,5 év
2021. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!